• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Opieka nad seniorem
#1
Jak wygląda w sensie prawnym opieka nad seniorem? Co w sytuacji, gdy nie mamy za bardzo możliwości? Czy zapewnienie opieki przez takie domy opieki jak ten http://domseniora24.pl/ będzie dobrym rozwiązaniem? Chcemy dziadkowi zapewnić miejsce w takim ośrodku, bo mieszkamy za daleko a nie mamy możliwości opiekować się nim na miejscu.
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
#2
Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości w tej sprawie zwróciłabym się na Twoim miejscu do adwokata, żeby zasięgnąć porady. Miałam podobne wątpliwości, w bardzo podobnym temacie, niestety nie chciałabym Cię wprowadzić w błąd w jakimkolwiek, nawet najdrobniejszym szczególe, bo nie znam detali Twojej sprawy.
Jeśli jednak szukasz profesjonalnej pomocy to mogę Ci rekomendować Panią mecenas Katarzynę Florczak-Keller z Kancelarii KFK w Łodzi: http://www.kancelaria-kfk.pl/, która doradza również w tego typu sprawach. Na początku wydawało mi się, oczywiście pozornie, że wszystkie informacje na temat znajdę w sieci, dopiero Pani mecenas otworzyła mi oczy na kilka istotnych spraw podczas konsultacji, dlatego polecam jednak takie rozwiązanie.
Inna sprawa, że jak wysłucha Cię empatyczny prawnik, który stworzy atmosferę zaufania i bezpieczeństwa - to na serio - można uniknąć wielu napięć związanych z taką lub podobnymi sytuacjami!
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl