• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Firma i oprogramowanie
#1
Witajcie,
z jakiego oprogramowania korzystacie w Waszych firmach? Czy ktoś z was korzyta może z nowoczesnych systemów od firmy Primesoft, o których mowa na stronie http://www.primesoft.pl/? I jak wrażenia? Dobrze się u Was takie systemy sprawdzają?
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
#2
A centralę wirtualną w firmie posiadacie jako oprogramowanie ułatwiające kontakty z klientami? Taka centrala to dobre rozwiązanie, nie tylko generuje oszczędności w firmie, znacząco podnosi też jakość usługi i działa bezawaryjnie. Jeśli poszukujecie dostawcy takiego oprogramowania to polecam https://focustelecom.pl/focus-pbx/. Szereg usług zapewniają. To idealne rozwiązanie dla małych i średnich firm. Dużo mniejsze koszty eksploatacji jak centrala stacjonarna, prostsze użytkowanie. Nie potrzeba specjalistów do jej obsługi, wszystko odbywa się dość intuicyjnie w panelu zarządzania. Jeśli prowadzicie infolinię dla klientów to naprawdę warto na tą ofertę uwagę zwrócić.
Odpowiedz
#3
Bardzo pilnie poszukuję oprogramowania dla swojego gabinetu stomatologicznego. W zarządzaniu gabinetem stomatologicznym program jest bardzo istotny, a obecny który mam nie należy do nowoczesnych. Jak szukałem w internecie, to trafiłem na stronę https://www.appdent.pl/ Proszę o fachowego wsparcie od osób, które się na tym dobrze znają.
Odpowiedz
#4
Ostatnio szukałem czegoś, co pozwoli zaprezentować naszą firmę na targach. Wybór padł na zapętloną prezentację, z jakimiś ciekawymi grafikami. Znalazłem ciekawą ofertę pod tym linkiem: https://tworzenieprezentacji.pl/ Co uważacie? Czy to dobry pomysł na prezentację raczkującej marki? Pozdrawiam wszystkich Smile.
Odpowiedz
#5
Ciekawy temat, dzięki.
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl