• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Korepetycje
#1
Mój syn jest dosyć słaby, jeżeli chodzi o naukę języka niemieckiego. Coraz poważniej zastanawiam się, czy nie zainwestować w niego i nie zafundować mu jakieś solidne korepetycje niemiecki tarnowskie góry. Czy jest sens wydawać kasę na korepetycję czy też lepiej w jakiś sposób dokładniejszy zmusić/zmotywować go do nauki?
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
#2
Moje dziecko też nie radziło sobie z językiem obcym, z tym, że za angielskim, ale niestety korepetycje nie dawały większych rezultatów. Znacząca poprawę dało się zauważyć dopiero wtedy, kiedy zapisaliśmy go do profesjonalnej Szkoły Językowej Speak UP w Katowicach https://www.speak-up.pl/szkoly-angielskiego/katowice. Rezultaty zaczęły się pojawiać naprawdę bardzo szybko Smile
Odpowiedz
#3
Witam wszystkich!
Korepetycje są coraz bardziej popularne jak dla dzieci, tak i dla osób dorosłych.
Dla syna szukałam korepetytora na fejsbuku. Wszystko było super- szybki kontakt, dobra cena. Ale z dwoma studentami nie udało się dostosować terminu. Zaczęłam szukać w google. Polecam wszystkim stronę https://buki.org.pl/korepetycje/jezyk-angielski/ . Zostawiłam na tej stronie zgłoszenie do kilku korepetytorów. Za 20 minut zadzwoniła menedżerka i zaczęła pytać o lokalizaje, terminy zajęć ect. To mnie bardzo zdziwiło, ale już za jakiś pół godziny otrzymałam smsa z namiarami do korepetytora. Umówiliśmy się z Panem Łukaszem na lekcje na następny dzień. Już minęło 3 miesiące, widać efekty, sym jest zadowolony. Koleżanka na tym portalu znałażla korepetytora z matematyki i jest zadowolona.
Odpowiedz
#4
Dobrym rozwiązaniem mogą tu okazać się indywidualne kursy językowe. Ja też miałem duże problemy z samodzielną nauką i postanowiłem zapisać się na taki kurs do szkoły językowej - https://lincoln.edu.pl/ . Główną zaletą takich kursów jest to, że nauka odbywa się w mało licznych grupach. Dzięki temu nauka języka jest bardzo skuteczna ponieważ nauczyciel jest w stanie poświęcić więcej czasu poszczególnym uczniom.
Odpowiedz
#5
Jeśli dziecko nie radzi sobie z nauką warto zastanowić się czy nie ma problemów z koncentracją oraz motywacją do nauki. Może rozprasza go coś co nie pozwala na naukę? Gry komputerowa? Z duża swoboda? Jeśli chodzi o koncentrację u dzieci to poczytaj bloga https://gim3.edu.pl/ bardzo interesujące artykuły o nauce dzieci.
Odpowiedz
#6
Może jest ktoś kto szuka pomocy w nauce matematyki? Ja znam fajną stronę z której korzyłam. Zajrzyjcie na matma tutaj macie mnóstwo zadań i potrzebnych materiałów które pomogą wam poznać prawa i zasady matematyki. Skorzystajcie bo naprawdę warto. Polecam serdecznie.
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl