• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Hotel w Krakowie
#1
Zastanawiam się nad wyjęciem dobrego hotelu w Krakowie, bo jade tam pozałatwiać kilka spraw. Widziałam tutaj https://redcarpethostel.pl/pokoje bardzo fajne ogłoszenie. Wydaje mi się, ze warto się tam zatrzymać. Wy jakie miejsca polecacie?
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
#2
Dzięki za polecenie. Zastanawiam się, gdzie wybrać się na weekend z moim chłopakiem. Zastanawiam się jeszcze nad hotelem w Poznaniu. Zależy mi na posiłkach i SPA. Możecie coś polecić?
Odpowiedz
#3
będąc w Krakowie koniecznie odwiedz   Auschwitz-Birkenau Tour  To bardzo wazne historycznie miejsce. Polecam każdemu je odwiedzić. Mnostwo ludzi z calego swiata tam przyjezdza.
Odpowiedz
#4
Wydaje mi się, iż naprawdę warto sprawdzić sobie stronkę, na której znajdziecie naprawdę bardzo sporo ciekawych rzeczy i spędzicie sporo czasu Biggrin : http://www.ckhotelfocus.pl jes ten hotel. Mają tam naprawdę świetną ofertę, jeżeli chodzi o hotelarstwo, to super poziom.
Odpowiedz
#5
Nie mam pojęcia, jaki hotel Ci polecić...
Odpowiedz
#6
Czy warto odwiedzić Krynicę Zdrój? Nigdy tam nie byłem, a ze zdjęć bardzo mi się, to miejsce spodobało. Z góry dziękuje za przesłane odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz
#7
Zazwyczaj kiedy szukam noclegów to przeglądam oferty na AirBnb.
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl