• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Co w razie awarii komputera?
#1
Co robicie, jak dojdzie do awarii komputera? Wzywacie jakiś specjalistyczny serwis, dzwonicie po znajomego informatyka czy też sami próbujecie naprawić komputer?
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
#2
Ja się na tym nie znam, więc dzwonię po znajomego, który w tym siedzi. Zresztą, co tu dużo pisać : http://marlewski.com.pl - tutaj fajnie jest opisane, co zrobić.
Odpowiedz
#3
A co robić, jak są zamontowane na komputerze plomby gwarancyjne ? Czy można je zerwać i samemu naprawiać komputer bez utraty gwarancji? A jak nie to co zrobić, by móc naprawić komputer bez utraty gwarancji? Jedyne co to oddać na naprawę gwarancyjną?
Odpowiedz
#4
Jak zerwiesz plomby gwarancyjne to stracisz gwarancję - i już.
Odpowiedz
#5
Zacznijmy od tego, że awarie komputerów mają miejsce w przypadku starszych egzemplarzy lub też owych komputerów niskiej jakości. Od dawien dawna uważam więc, że warto inwestować w rozwiązania droższe, lecz lepszej jakości. W przypadku tego typu sprzętów często warunki napraw są dużo lepsze. Warto tu wspomnieć chociażby o pewnym producencie na literę D, który we własnym zakresie odbiera sprzęt na naprawy gwarancyjne. Gdzie więc szukać dobrego sprzętu? Można zerknąć chociażby na https://shoplet.pl/ - nie sprzedają tam byle czego, kupowałem tam różnego rodzaju produkty zarówno do domu jak i do firmy i nic złego się nie wydarzyło.
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl