• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Dbanie o zwierzaka
#1
Według mnie nie ma różnicy czy jest to kot czy pies. O oba te zwierzaki trzeba odpowiednio zadbać i zakupić dla nich dobre preparaty by bronić przed pchłami czy kleszczami. Zauwazyłam, ze tutaj  https://zdrowyfutrzak.pl/pl/apteczka-futrzaka/ , mają bardzo fajne preparaty dla kotów na pchły.
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
#2
(10-24-2019, 10:48 PM)domcia12 napisał(a): Według mnie nie ma różnicy czy jest to kot czy pies. O oba te zwierzaki trzeba odpowiednio zadbać i zakupić dla nich dobre preparaty by bronić przed pchłami czy kleszczami. Zauwazyłam, ze tutaj  zdrowyfutrzak.pl/pl/apteczka-futrzaka/ , mają bardzo fajne preparaty dla kotów na pchły.

Zgadzam się. Dla mnie nasz piesek, to jest członek rodziny. Dbamy o to aby dobrze się odżywiał, miał zapewniona odpowiednią dawkę ruchu i zabawy. Teraz zbliża się zima, więc bardziej poszukuję odpowiedniej kurtki dla Samby niż preparatów przeciw pchłom. Zbliża się black friday, więc mam nadzieję na dobre okazje w sklepie https://johndog.pl/black-friday/ Mają bardzo fajne akcesoria dla zwierzaków. Już sobie upatrzyłem u nich kilka rzeczy.
Odpowiedz
#3
Wiadomo, że o swojego zwierzaka trzeba dbać. Zarówno właściwe żywienie i pielęgnacja jest bardzo ważna. Ja dla swojego kota kupiłam jakiś czas temu tropiciel gps . Teraz już jestem spokojna gdzie jest, jak go z domu wypuszczę. Bardzo dokładny jest ten lokalizator.
Odpowiedz
#4
nie bez znaczenia jest też wybór odpowiedniego lekarza weterynarii, który będzie sprawował opiekę nad naszym pupilem. Ja mieszkam w Warszawie i już od dawna korzystam z pomocy lekarzy z kliniki VET4PET http://www.vet4pet.pl/. Lekarze z doświadczeniem, bardzo empatyczni i zaangażowani w swoją prace. Ogromny plus za to, ze klinika jest czynna przez całą dobę.
Odpowiedz
#5
niestety nieodpowiednia dieta może spowodować różnego rodzaju problemy ze zdrowiem Sad Moim zdaniem najlepsze karmy to te surowe, tzw. barfowe. My obecnie kupujemy barf original z firmy primex.. Polecił nam ją weterynarz i rzeczywiście widzimy roznice, nasz piesek jest zdrowszy, chętniej chodzi na spacery. kondycja sierści też się poprawiła.
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl