• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Filmy na Netflixie
#1
Hej ;)
Teraz wszyscy praktycznie oglądają filmy na Netflix. Od siebie mogę polecić serial w klimatach lekkiego horroru, czyli Stranger things. Oglądaliście? Jak macie jakieś godne filmy do polecenia, to jestem otwarta na propozycje Smile
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
#2
Ja wolę stronkę Dobre-filmy.pl. Wybór jest naprawdę duży, no i mogę znaleźć tu filmy które ciężko jest znaleźć na polskich stronach. Ostatnio oglądałem z dziewczyną https://dobre-filmy.pl/cale-filmy/little...19-online/ i ten film mogę Ci polecić, naprawdę ciekawy i wciągający.
Odpowiedz
#3
Zobacz sobie Wiedźmina. Jest po prostu świetny. Smile
Odpowiedz
#4
Interesuje mnie filmy kryminalne. Jakie filmy należą do 5 najlepszych filmów kryminalnych? Szukając odpowiedzi na to pytanie trafiłem na stronę https://teatrhothaus.pl/5-najlepszych-fi...-wieczory/ lecz wszystkiego się tutaj nie dowiedziałem. Czy sądzicie, że filmy umieszczone na tej stronie są najlepsze?
Odpowiedz
#5
Stranger thnings jest jednym z najlepszych seriali na netflix.
Odpowiedz
#6
Właśnie niedawno wypuścili ciekawy film o nazwie The old quard. Większość może się tym filmem zainteresuje.
Odpowiedz
#7
Oj, ja nie wiem, co wy w nim widzicie. IPLA i filmy takie jak Nie ma mocnych https://www.ipla.tv/wideo/film/Nie-ma-mo...aedec89ac7 są zwykle albo darmowe, albo za niewielką opłatą. Pakiety też są sporo tańsze i niczym martwić się nie trzeba. A NIE TAK JAK TAM, ciągle czegoś nie ma. Oni rzado mają nowinki, a mówię to jako osoba, która kiedyś korzystała. Mój brat jest też nim oczarowany, a ja niczego specjalnego tam nie widzę, no przepraszam was ja bardzo.
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl