• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samochody z Niemiec
Jeśli chcesz sprzedać samochód bez wystawiania ogłoszeń w sieci, dowiedz się więcej, jak działają skupy samochodów. Ja tak niedawno sprzedałem auto i jestem w stu procentach zadowolony.
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
Podobno godny zaufania i uczciwy jest również auto skup Toruń, z którego ofertą można zapoznać się na stronie https://skup-aut-torun.pl/. Wydaje mi się, że warto, bo można tam liczyć na szybką i fachową wycenę oraz gotówkę jeszcze tego samego dnia do ręki Smile Polecam Smile
Odpowiedz
ojjj biorąc auto zza granicy, często są w conajmniej boskim stanie, a u nas... no niestety, po czasie nie jest już tak  kolorowo, nie tylko ze względu na stan dróg, ale też panujące w Polsce warunki atmosferyczne. ostatnio zrobiło mi się żal mojego wozu ( cały czas wystawiany na próbę Biggrin) i postanowiłem mu sprezentować  mycie, sprzątanie gruntowne. niby miało się na tym skończyć, ale gdzieś międzyczasie natrafiłem na info o czymś takim jak folia ochronna na lakier w gdańsku. jakoś dałem się namówić i w ogóle nie żałuję, bo lakier się nie rysuje i auto wygląda świetnie!
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl