• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Czy warto skorzystać z usług architektów wnętrz?
#1
Tak jak w tytule - czy uważacie, ze warto korzystać z usług architektów wnętrz? Tak się składa, że stałem się właścicielem mieszkania, ale nie do końca wiem, jak je urządzić. Czy skorzystanie z usług tego architekta: https://beautifulminds.pl/portfolio/ jest dobrym rozwiązaniem, czy też nie?
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
#2
Moim zdaniem samemu też można urządzić wymarzone wnętrze. Warto po prostu rozejrzeć się po sklepach z artykułami do wykańczania wnętrz, na przykład tu: https://artcorestudio.pl/podlogi-drewniane. Wybór podłogi też jest bardzo ważną kwestią.
Odpowiedz
#3
Ja wolałam zaufać specjalistom i sama nie brać się za duży remont, bo wiem, że nie skończyłoby się to najlepiej, mimo moich szczerych chęci... Jednak tym razem zdecydowałam się na współpracę z architektem wnętrz, bo wiedziałam, że chcę mieć mieszkanie ładne i praktyczne. I takie, żeby nie znudziło mi się przez kolejnych kilka lat. Znajoma dała mi namiar na biuro z Łodzi http://www.inter-your.pl/ - i faktycznie to była całkiem udana współpraca. Najważniejsze było dla mnie to, żeby w projektach były uwzględnione moje uwagi i tak też się stało. Poza tym mogłam się też wypowiedzieć w kwestii materiałów, a dzięki temu mam dokładnie to co chciałam. W końcu, po wielu latach prób mieszkanie wygląda ładnie i jest maksymalnie funkcjonalne, co wcale nie było takie proste do osiągnięcia.
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl