• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Prezent dla żony
#25
Wydaje mi się, że najlepszym prezentem dla kobiety są własnie kosmetyki. Warto wejść w drogerię internetową np. Neness i tam wybrać coś co będzie podobało się solenizantce. Ja od niedawna zaczęłam korzystać z kosmetyków od  https://neness.pl/katie-price.
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
#26
Z pewnością muszą to być kosmetyki lub perfumy!
Odpowiedz
#27
Moja żona bardzo lubi buty sportowe. Szukając dobrego sklepu trafiłem tu https://www.renee.pl/sportowe-buty-damsk...ction=desc Takiego wyboru wzorów i kolorów dawno nie widziałem. Świetne zaopatrzenie i ceny przyzwoite. Tylko co ja teraz mam wybrać?
Odpowiedz
#28
Nie znam kobiety, która nie ucieszyłaby się z wyjazdu do SPA. Polecam więc wykupić jej weekendowy pakiet w http://sanatoriummarta.pl/. Najlepiej jeszcze uzgodnić wyjazd z jej przyjaciółką, żeby miała odpowiednie towarzystwo Biggrin
Pozdrawiam
Odpowiedz
#29
A może jakieś fajne i oryginalne etui na telefon? Zobacz sobie jaką ciekawą ofertę mają tutaj https://pskomsklep.pl/. Pozdrawiam
Odpowiedz
#30
A nie myślałes nigdy o tym, aby podarować jej jakąś rodzinną pamiątkę? Z pewnością odbierze taki prezent bardzo osobiście i będzie wiedziała, że jest dla Ciebie najważniejsza. Mógłbyś zebrać najładniejszą rodzinną biżuterię i oddać ją do naprawy i lekkiej renowacji. Tutaj: https://www.kuzniasrebra.pl/info/usluga-...ji-srebra/ możesz dowiedzieć sie wiecej szczegółów na temat samego odnowienia biżuterii, wraz z ceną.
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl