• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Producenci laptopów
#1
Game 
Producenci laptopów cieszą się różną renomą, niektórzy stawiają na Lenovo, niektórzy na Della a jeszcze inni na HP. Jakimi kryteriami przy wyborze laptopa wy się kierujecie? Czy są to tylko parametry techniczne czy też bierzecie pod uwagę producenta?
praca mińsk mazowiecki
[url=http://www.pracuj.pl/praca/andrych%C3%B3w;wp][/url]
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
#2
Ja mam Della i Lenovo i z obydwu jestem całkiem zadowolony.
Odpowiedz
#3
Mam zamiar kupić laptopa, ale żebym obstawał przy Waszych typach...Lenovo jest ok, della nie znam w wersji laptop, mam stacjonarny.Na:
http://leasinglaptopa.pl/HP_Pavilion-0e6...1a28e02602 znalazłem coś dla siebie.
Intel® Core™ i3 siódmej generacji, DirectX 12 , ekran Full HD IPS i dwa przednie głośniki, to wszystko przemawia na korzyść mojego wyboru. Poza tym prywatny leasing, sam wybierasz kwotę jaką będziesz płacił.
Odpowiedz
#4
Ważne jest dla mnie czy lamptop posiada zintegrowaną kartę graficzną. Moim zdaniem przez to szybciej psuję się komputer, więc zawsze wybieram dedykowaną kartę graficzną


__________________________________
https://www.tomix.pl/
Odpowiedz
#5
Czy kupował ktoś z Was ostatnio komputer poleasingowy? Obecnie szukam sprzęt, który mógłby mi posłużyć w domu oraz na studiach. W internecie trafiłem na stronę https://www.cebit.pl/komputery-poleasingowe i jak oceniacie ich ofertę pod względem opłacalności? Zawsze mam problemy z wyborem sprzętu komputerowego i potrzebuję fachowej pomocy.
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl