• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rozwód
Pytanie pewnie typowe - jak wygląda rozwód? Moi rodzice mają zamiar się rozwieść po prawie 30 latach małżeństwa. Kłócą się nawet o to, czyj będzie najlepszy adwokat od spraw rozwodowych z Warszawy. Przykro na to się patrzy, jak dwoje ludzi, którzy stworzyli rodzinę, kłócą się teraz dosłownie o wszystko i nie ma perspektyw na to, by było lepiej. Jeszcze gorsze jest to, że nas wciągają w swoje gierki.
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
Nie zazdroszczę Tobie tej sytuacji.. Podejrzewam, że nie jest Ci teraz łatwo. A może warto jeszcze rodzicom zaproponować jakąś terapię małżeńską. Próbowali? Jeżeli to nie pomoże, to na pewno przyda Wam się dobry specjalista w dziedzinie prawa rodzinnego. Zajrzyjcie na stronę https://kancelariahilarowicz.pl/uslugi/prawo-rodzinne. Być może zdecydujecie się na ten kontakt.
Odpowiedz
Przykra sprawa, ale czasem lepiej się rozejść niż zatruwać życie sobie oraz otoczeniu. Tak było w przypadku mojej kuzynki. Nie układało sie, on przychodził do domu późnym wieczorem, ona sama z dzieckiem. Poleciliśmy jej prywatnego detektywa z Warszawy i okazało sie, ze miał jeszcze dwie rodziny na boku. Za jednym zamachem załatwione zostały trzy sprawy. Pozostałe kobiety równiez nic nie wiedziały o sobie. Czasem nie ma co się oszukiwać, trzeba twardo podejść do sprawy, wynająć agencję detektywistyczną i koszmar mija. A ten konkretny prywatny detektyw z Warszawy okazał sie być bardzo rzetelny, a chyba o to w tej pracy chodzi.
Odpowiedz
Rozwod to trudne przeżycie dla całej rodziny. A najgorzej gdy w grę zaczna wchodzić sprawy majątkowe. Mój kumpel przekonał się o tym bardzo boleśnie. Wydawalo się że jego już była żona nie potrafi zliczyć do trzech. A jak przyszło co do czego mało go w skarpetkach nie zostawiła. W pore posłuchał naszej rady i zgłosił się do adwokata z tej kancelarii https://kancelarialexa.pl/ochrona-majatku/
tylko dzięki niemu nie stracił ani złotówki.
Gdybyście byli w podobnej sytuacji to mozecie też korzystać z darmowych konsultacji od godz 11-12 od poniedziałku do piątku.
Odpowiedz
Jeśli potrzebujecie adwokata który wam pomoże z rozwodem to ja polecam serdecznie kancelaria adwokacka praga południe polecam go bo mi pomógł i wiem że warto mu zaufać. Jest to profesjonalista z doświadczeniem. Pomoże również w sprawach cywilnych karnych. Pomaga także firmą. Kontakt z nim na stronie. Koniecznie zajrzyjcie tam znajdziecie wszystkie informacje.
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl