• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Własny dom
#13
Ja również jestem zwolenniczką własnego domu. Wspólnie z mężem planujemy już od jakiegoś czasu jego budowę. Teraz jesteśmy na etapie szukania jakiegoś projektu. Nie ukrywamy, że zależy nam na cenie, więc chętnie oglądamy sobie różne projekty w promocji. Sporo ich widzieliśmy ostatnio na stronie https://www.mgprojekt.com.pl/. Kojarzycie tą firmę? Czy ktoś z Was zamawiał u nich może taki projekt?
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
#14
a ja wolę mieszkania. Ostatnio zakupiliśmy apartament w Gdańsku https://riverfront.pl/ . Jesteśmy zadowoleni, ze deweloper tak szybko wykończył nasze mieszkanie, zgodnie z naszymi sugestiami i po dobrej cenie! a to najważniejszeBiggrin
Odpowiedz
#15
Warto zainstalować klimatyzacje. Niedługo zacznie się czas,  kiedy przyjdą upały, a wtedy nasze domy nagrzewają się do tego stopnia, że trudno je schłodzić nawet nocą. Firma https://www.acklimatyzacja.pl wykonuje profesjonalny montaż oraz serwis klimatyzacji na terenie Warszawy, Otwocka, Józefowa i okolic.
Odpowiedz
#16
Ciekawa jestem gdzie kupujecie lampy? Chciałam Wam podać namiar na sklep z lampami w którym znajdziecie wszystko, co jest z oświetleniem związane. Sklep nazywa się strefalamp.pl https://www.strefalamp.pl/ . Zaskoczył mnie mile swoją bogatą ofertą. Przede wszystkim jednak tym, że oferta skierowana jest do każdego klienta, z tym grubszym oraz cieńszym portfelem, jak i do tego który lubi nowoczesność i style retro. Zobaczcie sami. Kupicie tu również osprzęt.
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl