• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Farby do włosów - za i przeciw
#1
Jakoś zawsze wzbraniałam się przed farbowaniem włosów, pewnie dlatego, że mój naturalny kolor jest po prostu piękny. Postanowiłam jednak przejść pewną metamorfozę, która wiąże się ze zmianą koloru włosów. W związku z tym mam pytanie, czy farby do włosów są bezpieczne? Czy częste farbowanie wiąże się z jakimiś konsekwencjami?
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
#2
A stosujecie jakieś specjalne szampony do farbowanych włosów?
Odpowiedz
#3
Ja tutaj https://tagomago.pl/products/stapiz-acid...osow-300ml czytam sobie o Acid Balance Hair Acidifying Shampoo szampon zakwaszający do włosów. Ponoć ten typ szamponu dobrze wpływa na strukturę włosa. A moje włosy po 2-3 latach farbowania są w dość słabym stanie... Ogólnie to farby używam różnych, nie mam jednej ulubionej.
Odpowiedz
#4
Cześć użytkownicy forum ;) jesli potrzebujecie pomocy w kwestii zakupu sprzętu fryzjerskiego i profesjonalnych kosmetyków do salonu to polecam Wam (czytam, ze często o to pytacie) stronkę https://hairbeautynails.pl tam znajdziecie kompleksowe porady, przemiła obsługę i dobre ceny. A co do farbowania włosów to jestem jak najbardziej za mimo,że zależy to też w dużej mierze od struktury włosa
Odpowiedz
#5
ja nigdy nie farbuję sama, tylko mam swoją zaprzyjaźnioną fryzjerkę. Co do jakości farb to myślę, że są one coraz lepsze jakościowo i nie niszczą tak włosów jak te farby sprzed kilku lat. Ważna jest też odpowiednia pielęgnacja takich włosów, ja używam szamponu https://www.wapteka.pl/basiclab-capillus...ml-22213,p ; typowo do włosów farbowanych właśnie i odżywki też z tej samej serii; bardzo dobre, wydajne, a włosy w skrócie powiem, że są po prostu zadbane, zdrowe i z połyskiem Smile
Odpowiedz
#6
Jeśli lubisz swój naturalny kolor to nie farbuj. Nawet te delikatne i zmywalne farby mogą włosy niszczyć i naturalny kolor nigdy nie będzie już taki sam. Farbowane włosy też szybciej siwieją. Jak chcesz zmienić kolor to może peruka? na https://perukakrakow.pl/ można kupić piękne i bardzo dobrze wykonane, w różnych kolorach włosów oczywiście. A takie można jeszcze dowolnie farbować (te z włosów naturalnych).
Odpowiedz
#7
Zależy jakich farb się używa. Nie wszystkie niszczą włosy.
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl