• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Seriale
#1
Jak wiadomo, każda kobieta lubi spędzać czas przed telewizorem, oglądając seriale. Mnie najbardziej wciągnęło "M jak Miłość" - to oczywiście z polskich seriali, no i z zagranicznych dr House i Alarm dla Kobra 11. A Wy na co poświęcacie czas przed telewizorkiem?
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
#2
Mi spodobały się takie seriale jak "13 powodów", "Dom z papieru", "Modliszka", "Borderline"
Odpowiedz
#3
Ja bardzo lubię oglądać seriale, ale na dużym ekranie dlatego przeglądam tutaj https://www.oleole.pl/telewizory-led-lcd...sony.bhtml różne telewizory. Myślę o plaźmie. Co sądzicie? Jaki telewizor Wy macie i z jakiego jesteście zadowoleni? Wypowie się ktoś?
Odpowiedz
#4
Wiele szukałem w necie informacji na ten tamat i znalazłem! https://kamagra-cialis-potencja.pl
Odpowiedz
#5
Ja osobiście siedzę mocno i w filmach i w serialach, zarówno propozycje Disneya typu Frozen (pierwsza część) i Frozen (druga część), jak i polskie filmy, np: Jak poślubić milionera albo świetna nowa komedia Swingersi
Odpowiedz
#6
Wcześniej nie miałem za bardzo czasu na seriale, ale teraz, gdy musimy siedzieć w domu z powodu epidemii zacząłem się rozglądać za dobrym serialem, najlepiej polskim. Niestety trudno było trafić na coś wciągającego i na poziomie. Już miałem zrezygnować, gdy trafiłem na Motyw - zaskakująco dobry polski serial sensacyjny. Intrygująca akcja i przede wszystkim bardzo dobre aktorstwo. Rzadko w jednej produkcji widzi się aż tyle talentów. Tutaj sprawdzili się aktorzy różnych generacji - z weteranów np. Ferency, a spośród debiutantów Marta Sutor.
Odpowiedz
#7
Jako prezent mogę bardzo polecić wspólne obejrzenie filmu, na pewno będzie romantycznie. Ze swojej strony polecam bardzo:  Dziewczyny z Dubaju  oraz oczywiście Bad Boy 2020
Odpowiedz
#8
Osobiście myślę, że ten serial będzie bardzo fajny:        Perry mason 2020

[url=https://vodlife.pl/online/perry-mason-2020][/url]
Odpowiedz
#9
Nie mam telewizora, ale na netflixie hannibal jest super Smile
Odpowiedz
#10
Superowymi filmami też będą na pewno Kings man pierwsza misja oraz  Diuna 2020
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl