• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Ciekawe hobby
#1
Moim hobby jest głównie motoryzacja a także wszelkiego rodzaju sporty samochodowe, głównie wyścigi. Jako że zawsze chciałem się ścigać to od jakiegoś czasu zacząłem jeździć na tor gokartowy Kartingowy Narodowy (http://kartingowynarodowy.pl/).Nie jest to jeszcze to o czym marzyłem, ale warto od tego zacząć swoją przygodę z wyścigami
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
#2
Ja z kolei od jakiegoś czasu interesuję się numizmatyką. Sporo artykułów i inspiracji znajduję na różnych blogach, na przykład http://www.skarbnicanarodowa.org/. Bardzo chętnie poznam osoby, które podzielają moją pasję i chciałyby na ten temat trochę podyskutować :Smileest tutaj ktokolwiek taki?  Od jak dawna kolekcjonujecie monety? Jakie duże są Wasze kolekcje?
Odpowiedz
#3
Ja od dłuższego koleckcjonuje naturalne rzeczy - muszle, kamienie nawet i ziarna konopii
Odpowiedz
#4
Sam naprawdę mam bardzo fajne hobby.Jestem z tego hobby bardzo zadowolony.

____________________________________________________
Serwis Klakson
Odpowiedz
#5
Nie wiem, czy ciekawe, ale ja od jakiegoś czasu biegam. Musiałem coś zmienić w swoim życiu i postawiłem właśnie na aktywność fizyczną. Poczytałem coś na https://www.runners-world.pl/ i tak stawiam pierwsze kroki. Łatwo nie jest, bo są dni, kiedy brakuje motywacji. Ale muszę się resetować po stresach w robocie, więc i tak wychodzę i biegam. Trwa to już może trzeci miesiąc. Plan jest taki, żeby jesienią już móc wystartować w pierwszej małej imprezie. Liczę, że się uda.
Odpowiedz
#6
Moim hobby na pewno są koncerty i muzyka! Całe szczęście, że mieszkam w dużym mieście, gdzie koncerty odbywają się bardzo często i nie muszę daleko jeździć. Zazwyczaj kiedy szukam koncertów w Poznaniu wchodzę na ten portal https://gopoznan.pl/wydarzenia/muzyka/koncerty. Poznań to wydarzenia pełne emocji i dobrej zabawy! 
Odpowiedz
#7
Polecam zbieranie zakładek do książek z różnych miejsc, naprawdę fajna pamiątka z podróży
Odpowiedz
#8
Kolekcjonowanie gier na steam Smile
Odpowiedz
#9
Książka jest bardzo dobrym hobby.
Odpowiedz
#10
Od bardzo dawna uprawiam zawodowo sport.Do tego ostatnio także kupiłem sobie ubezpieczenie z strony internetowej https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-nnw .
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl