• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Spędzanie wolnego czasu
#1
W Warszawie w okresie lata byłem na torze przy stadionie narodowym. Doskonała zabawa, ale musicie poczekać na wiosnę, bo teraz tor jest jeszcze zamknięty. Jeśli ktoś jest zainteresowany pozytywnymi emocjami to polecam - http://kartingowynarodowy.pl/.
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
#2
(03-13-2018, 12:35 AM)Gabiqq napisał(a): W Warszawie w okresie lata byłem na torze przy stadionie narodowym. Doskonała zabawa, ale musicie poczekać na wiosnę, bo teraz tor jest jeszcze zamknięty. Jeśli ktoś jest zainteresowany pozytywnymi emocjami to polecam - http://kartingowynarodowy.pl/.

Wolny czas można spędzić razem przy wybieraniu i przeglądaniu zdjęć. Jeśli lubicie przywracać piękne wspomnienia, polecam zrobić sobie fotoksiążkę. Podoba Ci się mój pomysł ? Zapraszam do Printu https://printu.pl/fotoksiazka/
Odpowiedz
#3
ja zwykle w wolnym czasie albo uprawiam sport albo gotuję albo coś zmieniam w mieszkaniu albo czytam książki albo oglądam seriale. Chociaż uwielbiam tez wyjścia do restauracji czy podróże, ale zwłaszcza te ostatnie wymagają nieco więcej czasu niż kilka godzin po pracy
Odpowiedz
#4
A co myślicie o tym żeby czas wolny spędzać aktywnie na zewnątrz? Naszła mnie ochota na coś takiego, zazwyczaj siedzę w domu ale już mam dość. Widziałem że park linowy https://parklinowyjachranka.pl/ ma fajna ofertę, zawsze chciałem pójść do takiego parku więc jak tylko otworzą się na wiosnę to pojadę.
Odpowiedz
#5
Cześć ja tak kiedyś miałam. Teraz mam nowe hobby zwiedzam w wolnym czasie, biorę kilkudniowy urlop i jadę w Polskę. Często czytam opisy rożnych miejsc zanim zdecyduje się pojechać w jakieś umyślane miejsce. Ostatnio przeczytałam na https://www.bielsko24.eu/atrakcje-miasta-bielsko-biala/, o tym pięknym mieście. Był tam ktoś z Was. Co tam można zobaczyć więcej?
Odpowiedz
#6
Ja lubię poświęcać swój wolny czas na samodoskonalenie i własny rozwój. Taka inwestycja w siebie to w końcu najlepsza inwestycja. Bardzo chętnie biorę udział w różnego rodzaju kursach. Ostatnio trafiłam na stronę firmy szkoleniowej Kar Group http://kar-group.elk.pl/oferta/ i bardzo pozytywne się zaskoczyłam ;) okazało się bowiem, że mają tam oni do wyboru aż kilkadziesiąt różnych kursów z rozmaitych branż Smile Co o nich sądzicie?
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl