• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Problem z zębami
#13
Czy ktoś z was miał problem z zębami, podczas ciąży? Z tego, co wiem, to w czasie ciąży można zaobserwować u siebie wiele zmian, również tych dotyczących zębów i jamy ustnej. Niezależnie od okresu ciąży stany nagłe, takie jak ból zęba, dentysta będzie leczył natychmiastowo. To nie podlega absolutnie żadnej dyskusji. Swoją drogą, polecam wam zapoznać się z tym artykułem https://www.mamazone.pl/artykuly/ciaza-i...a-w-ciazy/ . Myślę, że zainteresuje was równie mocno, jak mnie.
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
#14
A propos kobiet w ciąży i pielęgnacji jamy ustnej. Czy pasta do zębów z węglem jest bezpieczna dla kobiety, która spodziewa się dziecka? A może są jakieś przeciwwskazania co do stosowania właśnie tej pasty. Jestem bardzo ciekawa, ponieważ chciałam sprezentować taką psatę siostrze, ale jest ona w ciąży i nie wiem, czy to dobry pomysł.
Odpowiedz
#15
Ja także uważam że najważniejsze to jak najszybciej udać się do stomatologa który po zapoznaniu się z twoim przypadkiem poradzi ci jakie kroki podjąć do wyleczenia . Ja miałam problem z zębem bo strasznie zniszczyła go próchnica i koronę wykonali mi w  http://www.westdent.pl/stomatologia/protetyka/korony .  Wizyta przebiegła bardzo  profesjonalnie i najwyższym poziomie.
Odpowiedz
#16
Moim zdaniem przy takich problemach powinno się najpierw wykonać tomografię zębów i dopiero w wynikiem pójść do stomatologa. W Warszawie najlepiej robić w pracowni Diagdent- terminy mają bardzo szybkie i wynik od razu, więc jak masz umówioną wizytę do dentysty to pewnie nie będzie to ze sobą kolidować.
Odpowiedz
#17
W niektórych klinikach stomatologicznych jest możliwość zrobienia wszystkich badań związanych z zębami. Tak jak na przykład w Grudziądzu, w Broniecki Dental Clinic https://broniecki.eu/oferta/profilaktyka/ jest pełna i kompleksowa obsługa, począwszy od profilaktyki po bardzo poważne zabiegi chirurgiczne. Dr Boniecki to znakomity specjalista.Każdemu będę go polecać. Dzięki takim lekarzom ludzie z uśmiechem na twarzy wchodzą do gabinetów stomatologicznych.
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl