• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jazda konna
Witam wszystkich. Czy ktoś z Was jeździ konno? Kilka lat temu zaraziłam się miłością do koni przez sąsiadkę, teraz nie wyobrażam sobie życia bez nich. Mam nadzieję, że ktoś tutaj będzie zaglądał, kto się tą tematyką interesuje. Pytanie mam też takie, chcę kupić kantary na galloper.pl, nie wiem natomiast, na jaki się zdecydować. Ktoś coś doradzi?
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
Jeździłam konno jakiś czas temu. I jedyne z tego okresu, co pamiętam to silny ból nóg i pośladków, a także rąk Tongue Fakt nie byłam w tym czasie zbyt wysportowana i przygotowana do tego typu aktywności fizycznej. Po kilku latach postanowiłam wrócić do sportu, ale padło na kolarstwo. Jak tylko ból znowu się pojawił, ktoś polecił mi olejek z magnezem. Taki: http://biowitalni.pl/sport/434-olejek-ma...100ml.html i po pewnym czasie ból już się nie pojawiał. Może gdybym znała ten olejek kilka lat temu, to dziś startowałabym w zawodach konnych Tongue
Odpowiedz
Uważam, że jeżeli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu, czy tez ubioru to warto odwiedzić  sklep jeździecki kujawsko-pomorskie. Specjaliści podpowiedzą, doradzą i pomogą wybrać to, czego akurat potrzebujesz. Warto jest też przymierzyć np. bryczesy po to, by później nie było niespodzianek.
Odpowiedz
Polecam sklep internetowy z odzieżą i sprzętem jeździeckim www.truerider.eu Smile
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl