• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Męskie kosmetyki.
Coraz częściej dochodzę do wniosku, iż męskie kosmetyki pachną niemalże tak samo, co mnie delikatnie mówiąc nudzi. Czy znacie jakieś serie kosmetyków o naprawdę niepowtarzalnym zapachu?
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
Generalnie mi ostatnio najbardziej przypasował Adidas, reszta zapachów jakaś taka bez szału
Odpowiedz
Moim zdaniem woda toaletowa Black Man spray ma ładny zapach. Ale wiadomo jak to jest z perfumami, każdy ma inny gust i co innego mu się podoba
Odpowiedz
mój facet ostatnio zaczął korzystać z kremu Remescar na worki i cienie pod oczy. Jest młodym mężczyzną, ale te cienie były już naprawdę zbyt widoczne u niego przez co dodawały mu lat. Ale ten krem świetnie sobie radzi z takimi problemami Smile
Odpowiedz
Ja od jakiegoś czasu zaopatrzam swojego faceta w kosmetyki naturalne. Niestety w drogeriach stacjonarnych nie ma zbyt dużego wyboru, dlatego zamawiam głównie w aptece internetowej. Można tam znaleźć obłędne kosmetyki, sama dla siebie też zawsze wyhaczę coś fajnego  Wink
Odpowiedz
(07-26-2018, 09:36 PM)Korneliada napisał(a): Ja od jakiegoś czasu zaopatrzam swojego faceta w kosmetyki naturalne. Niestety w drogeriach stacjonarnych nie ma zbyt dużego wyboru, dlatego zamawiam głównie w aptece internetowej. Można tam znaleźć obłędne kosmetyki, sama dla siebie też zawsze wyhaczę coś fajnego  Wink

Mój używa Bielendy only for Men a zaczął oczywiście od momentu kiedy kilka razy podebrał mi mój kremik do twarzy od Bielendy Tongue
Odpowiedz
Tak jak ja zamawiam sobie kosmetyki również w aptece internetowej to zauważyłam, że mają również ciekawą ofertę dla mężczyzn https://www.wapteka.pl/kosmetyki-dla-mezczyzn,224.html i bardzo dobrze. Na przykład mój mąż bardzo chwali sobie markę Biały Jeleń, tym bardziej że ma dość wrażliwą cerę i cenowo też są ok.
Odpowiedz
Jakiej wody po goleniu używają Wasi mężczyźni?
Odpowiedz
Mój używa czarnego Jaguara. Bardzo mnie ten zapach pociąga. Ostatnio również stosuje na twarz Kolagen Naturalny Platinum https://kolagen.org/Kolagen-Naturalny-Pl...warzy-p127 i muszę Wam powiedzieć, że zaczęłam mu podbierać, jak się zorientowałam, jak bardzo poprawił sobie wygląd twarzy. Przy następnym zamówieniu i ja wezmę dla siebie. Już nawet czytałam, jak to najlepiej stosować, by efekt był porażający. Podpowiem, że warto kupić większe opakowanie, generalnie jest dostępny w trzech wersjach.
Odpowiedz
Męskie kosmetyki to może w firmach zajmujących się marketingiem bezpośrednim.
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl