• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Spotkanie biznesowe- gdzie?
Jednego porannego dnia dostalam maila z pracy zebym urzadzila spotkanie biznesowe. Zgodzilam sie. Pytajac znajomych o restauracje gdzie  moglabym urzadzic spotkanie. Po kilku chwilach dostalam wiadomosc ze w stolicy jest bardzo przyjemna restauracja Bbubbles. Zadzwonilam i umowilam sie na spotkanie. Z wlascicielem uzgodnilam wszystko.  W dniu spotkania biznesowego zostalismy poczestowani lampka szapmana. Zjedlismy obiad przy lampce wina. Po obiedzie oczywiscie byl deser. Armosfera nam przebiegla bardzo przyjemnie. Po spotkaniu podziekowalam znajomemu ze polecil mi tak sypmatyczna restauracje. Znacie jeszcze inne swietne miejsce na spotkanie biznesowe?
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
Obecnie przy prowadzeniu własnej firmy istotne jest miejsce prowadzenia negocjacji biznesowych. Jeżeli jeszcze ktoś z Was nie ma pomysłu, gdzie takie spotkania przeprowadzać to polecam restaurację Akademia. Mój każdy klient jest ogromnie zadowolony z wystroju i jedzenia, które oferują. Wiem, że zawsze na obsługę mogę liczyć.
Odpowiedz
Jeśli chcielibyście odbyć takie spotkanie biznesowe we Wrocławiu, to polecam wybrać się do restauracji WROCŁAWSKA GASTROPUB na ulicy Szewskiej 59. Kontakt do nich znajdziecie na stronie http://wroclawska.com.pl/kontakt/. Mają tam naprawdę bardzo dobre jedzenie, atmosfera jest przyjemna, a ceny wcale nie są wygórowane ;) Na pewno będziecie zadowoleni ;)
Odpowiedz
Jeśli chodzi o wyjazdy integracyjne z firmy, to lepiej to oddać w ręce profesjonalistów, którzy zajmują się tym zawodowo. Projekt Gamma : https://www.projektgamma.pl/integracja-e...tegracyjne w swojej ofercie oprócz organizowaniu takich wyjazdów, to również prowadzą przeróżne szkolenia, które mogłyby ciekawym urozmaiceniem podczas takiego wyjazdu.
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl