• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Laptop do gier.
#1
Podstawowe pytanie, jakiego lapka możecie polecić do gier? Budżet to ok 4 tysiące. Nie piszcie tylko, że stacjonarny lepszy - potrzebuję laptopa i tyle, stacjonarny w pociągu raczej się nie sprawdzi ;p
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
#2
Ja mogę polecić Ci msi laptop gamingowy naprawdę świetny sprzęt i w rozsądnej cenie, według mnie jedna z lepszych opcji w tym momencie.
Odpowiedz
#3
Moim zdaniem bardzo prosto jest teraz znaleźć odpowiedni laptop zwłaszcza do gier. W internecie jest już na prawdę wiele sklepów ze świetnym opisem sprzętu w tym laptopów i komputerów - https://cebit-it.pl/. Rok temu kupiłam w tym sklepie dla siebie laptop na uczelnie i do pracy, jestem zadowolona do tej pory.
Odpowiedz
#4
Nie wiem czy laptop Ci pociągnie wszystkie gry. Ja i tak na Twoim miejscu kupiłabym stacjonarny. Do tego takie akcesoria jak dobra klawiatura dla gracza: https://www.emanta.pl/klawiatury-dla-graczy. Na pewno będziesz zadowolony z tego rozwiązania.
Odpowiedz
#5
Wybierając komputer zwróć uwagę na to, jaki jest wbudowany procesor. Większość ludzi przy zakupie takowego sprzętu nie zdaje sobie sprawy, jak ważną rolę odgrywają procesory . To właśnie one zasilają cały komputer. Jeśli komputer ma być do gier równie ważne jest, aby procesor był tym jednym z lepszych. Jeśli nie wiesz, który będzie najlepszy dla 10 latka, to tutaj : https://itnes.pl/laptopy-hp-elitebook-83...0-pro.html możesz spytać kogoś z obsługi w sklepie, oni na pewno z chęcią Ci pomogą.
Odpowiedz
#6
Mi najwygodniej pracuje się na laptopie z użyciem myszki. Jakoś nie jestem fanką używania touch pada. Dlatego potrzebna mi jest też podkładka pod mysz. Takie podkładki można znaleźć na przykład tu: https://www.emanta.pl/podkladki-pod-myszy.
Odpowiedz
#7
Dla każdego lepsze jest co innego.
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl