• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Oprogramowanie dla firmy
#1
Witam serdecznie,
z jakiego oprogramowania korzystacie w Waszych firmach? Czy ktoś z Was współpracuje może z http://www.primesoft.pl/? Jeśli nie, to polecam się nad tym zastanowić, bo oferują oni naprawdę dobre oprogramowanie do małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw, które dotyczy głównie wygodnego zarządzania dokumentami w wersji elektronicznej. Sadzę, że coś takiego może przydać się w każdej firmie, więc polecam Smile
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
#2
A z jakiej centrali telefonicznej korzystacie w firmach? my zastanawiamy się nad zmianą z tradycyjnej na wirtualną właśnie, znajomy bardzo chwali takie rozwiązanie. Szczególnie ta centrala jest godna polecenia https://focustelecom.pl/focus-pbx/ to obecnie najlepsza firma świadcząca usługi tego typu. O korzyściach takiego rozwiązania warto przeczytać i dodatkowych funkcjach jakie za sobą niesie. Nie tylko pozwala zaoszczędzić pieniądze ale znacząco podnosi jakość obsługi, można praktycznie zupełnie wyeliminować nieodebrane połączenia od klientów.
Odpowiedz
#3
(06-01-2019, 05:26 PM)ika3 napisał(a): A z jakiej centrali telefonicznej korzystacie w firmach? my zastanawiamy się nad zmianą z tradycyjnej na wirtualną właśnie, znajomy bardzo chwali takie rozwiązanie. Szczególnie ta centrala jest godna polecenia https://focustelecom.pl/focus-pbx/ to obecnie najlepsza firma świadcząca usługi tego typu. O korzyściach takiego rozwiązania warto przeczytać i dodatkowych funkcjach jakie za sobą niesie. Nie tylko pozwala zaoszczędzić pieniądze ale znacząco podnosi jakość obsługi, można praktycznie zupełnie wyeliminować nieodebrane połączenia od klientów.
Ja postanowiłem skorzystać z oferty https://www.contman.pl/  . Oferują  autorskie i kompleksowe rozwiązania w procesach zarządzania dokumentami oraz dostosowanie funkcjonalności do indywidualnych potrzeb firmy…polecam…
Odpowiedz
#4
Sama bardzo dużo myślę o wybraniu takiej nowoczesnej technologii dla siebie. Na stronie https://sidgroup.pl/aktualnosci/sap-now-2019 czytałam ostatnio o genialnym rozwiązaniu, które może usprawnić naprawdę wiele procesów. Chyba każdy z nas chce, żeby jego firma działała jak najlepiej. Moim zdaniem warto trochę o tym poczytać i zdecydować się na coś.
Odpowiedz
#5
Oprogramowanie dzisiaj w firmie jest niezbędne.
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl