• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Zepsuty samochód
#1
Wiecie, w jaki sposób wymienia się sygnał dźwiękowy? Jestem w stanie jakoś sam to wymienić? Warto coś takiego w ogóle samemu wymieniać? Jeśli tak, to widziałem sygnał na stronie https://www.kelmet.pl/produkt/sygnaly-dzwiekowe-inox
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
#2
Sprawdź jeszcze ofertę przez portal https://www.wyszukajczesci.pl/ . Znajdziesz tam oferty najróżniejszych sklepów, więc bardzo wygodnie możesz porównać dane części i ich ceny. Wydaje mi się, że to najkorzystniejsza opcja.
Odpowiedz
#3
Wiecie, że taki samochód, nawet jeśli jest uszkodzony można sprzedać do skupu aut? Taki skup znajduje się w Krakowie http://motosprzedaj.pl/ . Wycena przez nich auta jeszcze do niczego nie zobowiązuje. Z doświadczenia wiem, jak trudno w dzisiejszych czasach sprzedać auto, przede wszystkim ile czasu zajmuje przygotowanie go do sprzedaży.
Odpowiedz
#4
Zdecydowanie zepsuty samochód polecam oddać na skup aut. Ja w Warszawie na skup aut oddałem mojego starego forda i nie najgorsze pieniądze jeszcze za to dostałem. Sam się trochę zdziwiłem Biggrin https://autoskupf1.pl/
Odpowiedz
#5
W sytuacji, kiedy mam awarię samochodu to pierwsze o czym myślę to jednak wizyta w warsztacie, a nie sprzedaż od razu. Szczególnie, że mam namiary na miejsce, gdzie wykonują szybkie naprawy: http://powerfactory.waw.pl/ i robią to świetnie! Dlaczego miałabym w atkiej sytuacji od razu szukać skupu samochodów?
Odpowiedz
#6
Ja jak mam problem z autem to po prostu do serwisu jadę Smile Ostatnio miałam stłuczkę i potrzebny mi był warsztat blacharsko-lakierniczy: https://autowacholc.pl/. Na szczęście panowie świetnie sobie poradzili z zadaniem.
Odpowiedz
#7
Bardzo rzadko miewam zepsuty samochód. Korzystam z usług zakładu, który nie tylko naprawia zepsute, ale również jest w stanie stwierdzić co jest najbardziej narażone na usterkę. Przeglądy samochodu, przeglądy rejestracyjne, przeglądy techniczne, to wszystko pod jednym adresem : Toruń, Poznańska 234. https://stacjakontrolitorun.pl/. Można tam również wymienić i serwisować ogumienie. Dobra diagnostyka, cykliczne przeglądy techniczne pozwalają uniknąć niespodzianek na drodze.
Odpowiedz
#8
Ile naprawa takiego samochodu może kosztować?
Odpowiedz
#9
Będąc w temacie samochodów, to niedawno dostałam mandat i nie wiedziałam czy słusznie - dlatego go przyjęłam dla świętego spokoju. W domu trochę poczytałam i trafiłam przez przypadek na stronę : https://zaplacmandat.pl/ na której mogłam zapłacić za mandat bez wychodzenia z domu. Szybko, sprawnie i bez problemów pozbyłam się tego zobowiązania.
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl