• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Podróże
#1
Lubicie podróżować za granicę ? Ja uwielbiam z mężem podróżować, ale niestety praca nie pozwala. jedynie wakacje spędzamy za granicą, by wypocząć, zrelaksować się. W tym roku byliśmy we Włoszech i miło wspominamy tam pobyt, dwa tygodnie szybko zleciały. Na przyszły rok chcemy pojechać na Wczasy Mauritius zobaczcie jakie zestawienie ofert wczasów znalazłam. I można na prawdę wybrać w korzystnej cenie.
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
#2
Nie ważne gdzie, ważne jak się podróżuje ;) Ja tam boję się latać samolotami, dlatego tez wolę transport lądowy. Ostatnio zamawialiśmy transport z firmy http://www.fabisiakprzewozy.pl/ i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem. Pełna kultura i wygoda transportu. Dawno tak wygodnie nie podróżowałem, a co najważniejsze - nie było żadnej czasowej obsuwy.
Odpowiedz
#3
A czy wybieracie się czasami w podróż własnymi samochodami? Jeśli tak, to czy zabieracie ze sobą kamerki samochodowe? Czytałam ostatnio na stronie https://smartcams.pl/blog/29_5-powodow-d...a-prz.html, że warto ze soba mieć taką kamerkę, bo może okazać się przydatna Smile
Odpowiedz
#4
Czasami zdarzy się, że wyjazd nie dojdzie do skutku, a to choroba, wypadek czy inne losowe zdarzenia to jak ma się odpowiednie ubezpieczenie to można dostać zwrot kasy https://kioskpolis.pl/ubezpieczenie-rezy...lad-ofert/ . Dlatego o tym piszę, żeby już podczas planowania podróży również wykupić sobie takie zabezpieczenie na w razie w
Odpowiedz
#5
A ja tam wolę podróżować własnym samochodem, gdyż w taki sposób można zwiedzić o wiele więcej ciekawych miejsc i zatrzymać się w dowolnym momencie. Do tego dość często jeździ z nami nasza córka więc to i jest dla niej wygodniejsze. Obecnie szykujemy się do wyjazdu troszkę dłuższego i tak się zastanawiamy czy możemy zastosować zamiast fotelika takie pasy Smart kid belt https://smartkidbelt.com/pl/ ? Bo nie ukrywam, że taki fotelik zajmuje dość dużo miejsca a takie pasy nie.
Odpowiedz
#6
W Polsce znajdziemy wiele miejsc wartych odwiedzenia. To między innymi piękne Bory Tucholskie, które warto odwiedzić chociaż raz w życiu. Jeśli chodzi o nocleg to super opcją są domki letniskowe MATI: https://domki-swornegacie.pl/.
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl