• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Gry strategiczne
#1
Co możecie polecić z gier strategicznych, coś podobnego do Sim City lub C&C Generals? Nie muszą to być najświeższe tytuły, zważywsy na fakt, że Generals ma już ponad 10 lat Biggrin
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
#2
Total anihilation , Transport tycoon, Seria anno
Odpowiedz
#3
Jeśli chodzi o gry strategiczne, to ja ostatnio bardzo lubię grać w Call of War. Grę tą znalazłam na platformie GAMEHAG, a dokładniej na stronie https://gamehag.com/pl/gry/c/gry-strategiczne. Jest naprawdę bardzo wciągająca, więc jeśli macie w zanadrzu trochę wolnego czasu, to polecam Wink Napiszcie tylko później, jak Wam się spodobała Wink A może kojarzycie jakieś podobne gry własnie w tym stylu?
Odpowiedz
#4
No, gry strategiczne są mega. Nawet ostatnio po zapoznaniu się z artykułem- jak zrobić grę? Zaczęłam zastanawiać się czy nie stworzyć własnej gry strategicznej. Zastanawiam się czy mi się tylko udała. Chociaż wydaje się nieskomplikowane. Zresztą nawet mogę popróbować wszystkich tych programów do tworzenia gier o których tam mowa.
Odpowiedz
#5
Gry strategiczne są bardzo dobre na wolny czas.
Odpowiedz
#6
Czy ktoś z Was ma doświadczenie z naprawą padów ps4? Drogą internetową trafiłem na stronę https://www.serwiskonsol.com/oferta/ Jest to prawdopodobnie bardzo dobry serwis, ale nie mogę wyszukać żadnych opinii na ich temat. Z góry dziękuje każdemu za przesłane odpowiedzi. Pierwszy raz muszę naprawiać pada.
Odpowiedz
#7
Cieszę się, że znalazłam odpowiedni wątek. Również jestem miłośniczką gier komputerowych jednak zastanawiam się czy nie za dużo czasu spędzam przed komputerem w złej pozycji. Co powiedzielibyście na fotel Xano? Czy ktoś z Was korzysta z niego? https://pro-gamer.pl/sklep/fotel-gamingowy-xano/ czytałam o nim w internecie i inne osoby zachwalają go.
Odpowiedz
#8
Ile wydajecie na gry komputerowe?
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl