• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Własna strona - od czego zacząć?
#1
Mam zamiar założyć swoją pierwszą w życiu stronę www. Pytanie podstawowe - od czego w ogóle mam zacząć? Czytałam, że muszę mieć hosting i domenę a potem mam myśleć o skrypcie. Czy ktoś z Was jest w stanie przetłumaczyć mi to językiem totalnego laika, co dokładnie mam zrobić?
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
#2
Hosting to miejsce, gdzie fizycznie się znajduje Twoja strona, czyli jakiś komputer podłączony do sieci ( tak w dużym uproszczeniu). Domena to adres Twojej strony.
Odpowiedz
#3
Na początku powinieneś zdać sobie sprawę z tego, że tak naprawdę nie potrzebujesz mieć żadnej wiedzy do tego, aby stać się właścicielem estetycznie wyglądającej strony internetowej. Wystarczy, że zastosujesz się do rad z poradnika dostępnego pod adresem http://jakzrobicstrone24.pl i skorzystasz ze wskazanego kreatora.
Odpowiedz
#4
Ja także zakładałam kiedyś swoją pierwszą stronę i nawet sama zaprojektowałam przy pomocy specjalisty oczywiście. Nie jest to takie trudne. Ja akurat zakładałam stronę poświęconą produktom więc musiałam się skupić na jej kreacji, pozycjonowaniu i reklamie. Polecam wam bloga na ten temat https://mcso.pl/ . Może wpadnie wam jakaś wskazówka.
Odpowiedz
#5
Jak już założysz własną stronę to warto zainwestować w jej reklamę. Najbardziej skuteczni w tej dziedzinie są https://www.wildmoose.pl/! Polecam
Odpowiedz
#6
Samodzielnie też można się nauczyć promocji strony www.
Odpowiedz
#7
A ja serdecznie polecam tą firmę: https://www.pozycjonowaniestrony.net/. Tworzą strony od podstaw no i oczywiście od razu tez pozycjonują.
Odpowiedz
#8
(06-11-2016, 06:46 PM)Samotnia napisał(a): Mam zamiar założyć swoją pierwszą w życiu stronę www. Pytanie podstawowe - od czego w ogóle mam zacząć? Czytałam, że muszę mieć hosting i domenę a potem mam myśleć o skrypcie. Czy ktoś z Was jest w stanie przetłumaczyć mi to językiem totalnego laika, co dokładnie mam zrobić?
Polecam zainwestować w dobrą firmę zajmującą się tworzeniem strony internetowe Zielona Góra. Kluczowe by strona była przejrzysta, czytelna, ciekawa. Pamiętaj, że w tych czasach strona internetowa jest swoistą wizytówką firmy Smile
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl