• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Kursy
#1
Robiliście w swoim życiu jakieś dodatkowe kursy? Jak to wygląda w przypadku kursów, które się Wam w pracy przydają - firma je refunduje?
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
#2
Sporo zależy od tego, czy dany kurs jest wymagany na danym stanowisku. U nas jest tak, że firma opłaca większość kursów a w części je dofinansowuje, jeżeli są one zbieżne z profilem działania firmy.
Odpowiedz
#3
Kurs, na który zamierzam się wybrać w Katowicach to kurs tańca w EGURROLA DANCE STUDIO , gdzie zmierzam podszlifować swoje taneczne umiejętności, idzie lato to będzie jak znalazł. Kurs prowadzony jest przez znanego choreografa Agustina Egurrolę a bliższych informacji można zasięgnąć na stronie https://taniec.com.pl. Myślę, że taniec to przydatna umiejętność i może sprawiać wiele radości
Odpowiedz
#4
W dzisiejszych czasach moim zdaniem najlepiej jest inwestować w kursy języków obcych - najlepiej takie, po których można przystąpić do certyfikowanych egzaminów potwierdzających nasze umiejętności językowe. Ja sama zapisałam się ostatnio na egzamin Cambridge English na https://lincoln.edu.pl/warszawa/centrum/...iency-cpe/. Oczywiście za taki egzamin trzeba zapłacić, ale moim zdaniem są to dobrze zainwestowane pieniądze.
Odpowiedz
#5
Wychodzę z założenia, że każdy odbyty kurs to dla nas nowe szanse. Sama zobacz, ze daje Ci to jakieś dodatkowe wykształcenie , które później może przenieść się na wieksze zarobki. Z tych informacji które znalazłam tutaj https://asedukacja.pl/ masz bardzo dużo mozliwości rozwoju. NIc tylko z tego korzystać.
Odpowiedz
#6
Polecam kursy dla fizjoterapeutów na stronie  www.fizjosystem-szkolenia.pl Smile
Odpowiedz
#7
Mój znajomy bardzo sobie chwali kursy dla psychologów , które niedawno robił w warszawskim Centrum CBT. Raz, że bogata oferta szkoleń, praktycznie każdy znajdzie dla siebie coś interesującego to też ogromną zaletą jest wysoki poziom nauczania i nacisk na umiejętności praktyczne. Zapiszcie sobie tę stronę https://cbt.pl/szkolenia/szkola-mistrzow/oferta/ , tutaj na bieżąco aktualizowane są informacje o zbliżających się szkoleniach
Odpowiedz
#8
Zdobywać wiedzę trzeba.
Odpowiedz
#9
Wiele szukałem w necie informacji na ten tamat i znalazłem! https://modelerolnicze.pl
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl