• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Jak odmienić swój wygląd?
#13
A może wystarczy kilka drobnych zmian żeby uzyskać efekt zmian. Mam na myśli odwiedziny u fryzjera i kupno nowych ciuchów? Jeśli chodzi o buty to zdecydowanie polecam taki sklep jak ten https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-d...y-149.html Mają wielki wybór i niskie ceny więc znajdziesz coś na pewno w swoim zakresie cenowym.
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
#14
W dzisiejszych czasach jest tak wiele zabiegów upiększających, że ciężko się zdecydować. Możemy zmienić kolor włosów, kolor oczy poprzez zakup soczewek, skorygować wygląd nosa, brody lub ponaciągać to co nam z wiekiem opada. Osobiście uważam , że fajnie połączyć zmianę wyglądu z dbałością o zdrowie. Fajnym pomysłem jest skorygowanie krzywych zębów bądź wybielenie zębów jeśli tego wymagają. Polecam wam bardzo dobrego dentystę Kraków Podgórze . Bardzo profesjonalne miejsce, miła atmosfera i nowoczesny sprzęt. Warto inwestować w swój wygląd a zdrowe zęby to podstawa.
Odpowiedz
#15
Definitywnie fryzura zmienia człowieka, nie ważne jaką się wybierze, zawsze jest to zmiana rzucająca się w oczy Biggrin
Odpowiedz
#16
Najlepiej zrobić do swojego wizerunku coś całkiem oryginalnego, stworzonego przez nas samych. Ja od niedawna zabrałam się za modyfikowanie swoich starszych ubrań i tworzenie nowych. Szyję różne kreacje, w zależności od nastroju. Tutaj: https://szyj.pl/wykroje-krawieckie znalazłam inspiracje, szczególnie jeśli chodzi o wykroje różnego rodzaju. Polecam każdej z was spróbować poeksperymentować i dać sobie szansę na metamorfozę płynącą prosto z waszych serc Smile
Odpowiedz
#17
Wystarczy się dobrze umalować i już jest zmiana w wyglądzie. Dobry fryzjer, a na koniec do tego dołożyć poczucie humoru. Nikt nas nie pozna  Wink Jak po kosmetyki to najlepiej do galerii handlowej w Rzeszowie Millenium Hall https://www.milleniumhall.pl/ . Już niebawem otwarcie Perfumerii Douglas. Lubię u nich kupować kosmetyki. Zawsze też staram się na promocji kupić dobrą wodę toaletową.  Przy okazji dobrze wpaść do IKEI, kupić coś interesującego do wystroju domu.
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl