• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Problem sportowców
#1
Chciałabym zapytać, jak zabezpieczacie stopy przed wszelkimi grzybicami i zakażeniami, których można nabawić się w miejscach takich, jak siłownia czy basen? Czy stosujecie jakieś specjalne środki, kremy, wkładki, które pomagają w tym, aby nie nabawić się tego typu przypadłości?
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
#2
Przede wszystkim najpierw udałabym się do lekarza, gdybym zaobserwowała takie zmiany na stopach. To on powinien je ocenić i wskazać sposoby leczenia czy postępowania. Na rynku są też doskonałe kosmetyki: https://www.callusan.sklep.pl/p/32/51/ze...ital-fresh , które pomagają dbać w odpowiedni sposób o stopy. Jeśli zastosujesz obie te opcje, czyli wizytę u lekarza plus odpowiednią pielęgnację, na sto procent grzybica i inne zakażenia nie będą Ci grozić.
Odpowiedz
#3
Jeśli szukacie naprawdę dobrego sprzętu na siłownię, to zachęcam was do sprawdzdenia stronki spod linka: http://www.marbo-sport.pl/product-pol-28...tness.html, gdzie znajdziecie naprawdę sporo bardzo dobrego, jakościowego sprzętu, który pewnie będzie wam służył przez długie lata Tongue. Od siebie naprawdę polecam ich stronkę, znajdziecie tam coś na bank.
Odpowiedz
#4
jako mama nastolatka interesuje się sportem i najnowszymi informacjami. Szczególnie lubię czytać  siatkówka ciekawostki , zasady tego sportu . Regularnie oglądam wszystkie mecze reprezentacji ale i nie tylko ! Biggrin
Odpowiedz
#5
Najgorsze w sporcie są kontuzjeSad ach straciłem karierą przez poważną kontuzję. Naprawdę uważajcie na siebie!
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl