• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Jak zwiększyć zyski przedsiębiorstwa?
#1
Tak jak w tytule – w jaki sposób zwiększyć zyski swojej firmy?
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
#2
(01-21-2019, 08:02 AM)mayczak napisał(a): Tak jak w tytule – w jaki sposób zwiększyć zyski swojej firmy?

Moim zdaniem należałoby przede wszystkim zacząć od ograniczenia wydatków. A są na to różne sposoby. Można na przykład zdecydować się na elektroniczny obieg dokumentów, taki, o którym mowa na stronie https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow. Pozwoli on na sprawniejsze funkcjonowanie firmy, a także na oszczędność czasu, miejsca oraz pieniędzy Smile
Odpowiedz
#3
Ograniczenie wydatków oby nie kosztem pracowników, wtedy w efekcie zyski spadną zamiast wzrosnąć. Może jakaś dodatkowa działalność? są takie możliwości i to w zasięgu ręki, na przykład działać jako kurier franczyza firmy kurierskiej. Zakłada się punkt kurierski w miejscu już prowadzonego biznesu (wtedy bez kosztów dodatkowych jak wynajęcie lokalu itp.). Otrzymuje się wsparcie na początek łącznie z listą sprawdzonych kurierów. Takich punktów franczyzowych jest w całej Polsce już naprawdę dużo i się utrzymują, mają z tego dochody.
Odpowiedz
#4
(01-27-2019, 10:51 PM)Kotek napisał(a):
(01-21-2019, 08:02 AM)mayczak napisał(a): Tak jak w tytule – w jaki sposób zwiększyć zyski swojej firmy?

Moim zdaniem należałoby przede wszystkim zacząć od ograniczenia wydatków. 

Na pewno jest to ważna umiejętność. Umieć szukać oszczędności, które potem można wydać na rozwój firmy. My tak właśnie działamy. Sporo udaje nam się zaoszczędzić na paliwie. Mamy średniej wielkości flotę składającą się z 6 samochodów dostawczych. Od pół roku posiadamy karty paliwowe orlen od Flotex https://www.flotex.pl/ Jest to oszczędność kilkudziesięciu groszy na litrze, więc można uzbierać konkretną sumę. Do tego oszczędność na księgowaniu faktur. Do tej pory mieliśmy tak, że każde tankowanie to jedna faktura. Obecnie mamy zbiorczą z całego miesiąca. Same plusy. Płatność bezgotówkowa kartą, także nie muszę wydawać zaliczek pracownikom na zakup.
Odpowiedz
#5
Moim zdaniem ważne jest zainwestowanie pieniędzy w odpowiednie oprogramowanie, takie które automatyzuje procesy sprzedażowe. jak np. 
https://sellintegro.pl/17-shoper Taki wynalazek stawia na efektywność, zautomatyzowanie procesów biznesowych i maksymalizacja wydajności pracy przy jednoczesnym obniżeniu kosztów.
Odpowiedz
#6
Jeśli chcesz naprawdę skutecznie zareklamować swoją firmę to skuś się na litery przestrzenne wrocław . W ich ofercie znajdują sę pods1)ietlane napisy reklamowe, neony które osttanimi czasy są bardzo popularne na Instagramie. Zaprojektuj swój napis a my wykonamy go dla ciebie.
Odpowiedz
#7
Trzeba postawić na jakość Smile Ja teraz staram się zwiększyć jakość swoich produktów, dlatego szukam dobrej jakości stali narzędziowej. Znalazłam ją na stronie: https://virgamet.pl/x37crmov51-x40crmov5...arzedziowa . Zastanawia mnie tylko czy jest możliwość zamówienia tutaj mniejszych ilości...?
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl