• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kinowe premiery
Nadchodzący miesiąc zapowiada się ciekawie, jeżeli chodzi o premiery kinowe. Warto chociaż wspomnieć tutaj o filmie "Spotlight", wyczekiwanym przez widzów w naszym kraju, opowiadający historię bostońskiej gazety, która wpadła na trop pedofilii w kościele katolickim.  Wybieracie się na jakieś filmy, które w marcu mają premierę?
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
Wczoraj byłem na Mamma Mia 2 z dziewczyną, całkiem fajnie Smile
Odpowiedz
Kinowe premiery zapowiadają się wyśmienicie. Dla każdego znajdzie się film, który go zainteresuje. Ja uwielbiam chodzić do kina. Jestem bardzo ciekaw nowych filmów. Na jakie filmy nie możecie się doczekać?
Odpowiedz
Ja z takich nowszych filmów, chociaż nie wiem czy go jeszcze grają w kinach, to chciałabym obejrzeć Jokera. Niby ma skrajne opinie, ale chciałabym sama móc go ocenić.
Odpowiedz
Jeśli chodzi o kinowe premiery, to od siebie mogę polecić film  "W lesie dziś nie zaśnie nikt" To nowość, która wchodzi do kin 13 marca w piątek i jest otoczona wieloma komentarzami - tymi pozytywnymi i negatywnymi. A wy co o nim sądzicie? Widzieliście zwiastuny?
Odpowiedz
Ja jestem totalnym kinomaniakiem, uwielbiam każdy rodzaj filmu, od horroru po komedie romantyczne. Gorące polecam również te produkcje Jumanji: Następny poziom oraz Bad Boy
Odpowiedz
A oglądał ktoś Boże ciało? Jak wrażenia? Bo nie wiem czy się zabierać za to Smile
Odpowiedz
Uwielbiam wiele filmów . Najbardziej mogę polecić takie filmy: [URL=https://www.cda360.pl/dziewczyny-z-dubaju-2020-pl/] Dziewczyny z Dubaju  [/URL] oraz oczywiście [URL=https://www.cda360.pl/bad-boy-2020-pl/] Bad Boy 2020 [/URL]
Odpowiedz
Bardzo bym chciał iść na ciche miejsce 2
Odpowiedz
Z mojej strony to bardzo polecałbym tą oto premierę:       Top gun Maverick
Odpowiedz
Ja to czekam na mulan 2 Sad
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl