• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Rolnictwo
#1
Pojawił się u Was taki kłopot, jak miotła zbożowa? Szybko możecie ją na szczęście zwalczyć, dzięki dobrym produktom od https://www.syngenta.pl/uprawy/zboza/axial-50-ec Sprawdźcie sobie koniecznie, jakie są propozycje, w jaki sposób działają i co może okazać się dla Was idealne.
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
#2
Jeśli są tu osoby zainteresowane rolnictwem to mogą też być tacy, których interesuje hodowla zwierząt. Dlatego polecam zajrzeć na stronę Vetsorb i poczytać sobie o innowacyjnych sorbentach: http://vetsorb.pl/produkty/biegunki. Dodajemy je do paszy dla zwierząt i w ten sposób usuwamy różne mytotoksyny i bakterie.
Odpowiedz
#3
Na pewno wszystkim rolnikom potrzebne są rozpylacze i części do rozpylaczy. Dlatego właśnie warto wiedzieć, gdzie się w takie akcesoria zaopatrzyć. Duży ich wybór ma w ofercie sklep internetowy Agroplast: https://agroplast.pl/pl/c/Rozpylacze-i-a...zpylaczy/8. Polecam się rozejrzeć.
Odpowiedz
#4
Odkąd pracuje na rolnictwie to zdecydowałem się na ubezpieczenie które widnieje na stronie internetowej https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-zdrowotne . Moim zdaniem każdy człowiek który gdziekolwiek pracuje powinien być ubezpieczony bo bez ubezpieczenia po prostu nie da się rady w dzisiejszych bardzo trudnych czasach.Każdemu zawsze proponuje te ubezpieczenie.
Odpowiedz
#5
Według mnie najbardziej opłaca się inwestować w rolnictwo ekologiczne.
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl