• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Projekt domu
#1
Zastanawiam się nad wyborem projektu domu. Widziałam, ze https://www.mgprojekt.com.pl/  ma bardzo fajne prohekty i sporo nowości. Ktoś z was brał od nich projekt ?
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
#2
Takie projekty domów wykonuje się często w programie archicad, jest to program komputerowy stworzony właśnie do tego. Na stronie https://cgwisdom.pl/blog/triki-w-archica...prace.html  znajdziecie przydane wskazówki na temat tego jak go obsługiwać, sprawdźcie sami.
Odpowiedz
#3
Weź pod uwagę również ten produkt: skrzynia do siedzenia. Ładny, nie drogi i funkcjonalny mebelek do domu i ogrodu.
Odpowiedz
#4
Planujecie mieć domek z tarasem ? Jak tak to skup uwagę głównie na balustrady nierdzewne łódź bez sensu malować co sezon skoro możesz mieć wytrzymałe a do tego eleganckie balustrady
Odpowiedz
#5
Jak już projekt będzie z głowy i będą następować kolejne etapy budowy nie należy zapomnieć o wystroju wnętrz Smile niesamowite i oryginalne wnętrze mogą nadać dobrze dobrane płytki heksagonalne (mozaika heksagon)
polecam: https://www.plytkiceramiczne.org.pl/cate...onalne-503
Odpowiedz
#6
Zdecydowałam się kupić gotowy dom, gotową nieruchomość z https://elite.nieruchomosci.pl/domy/warszewo. Na pewno zaoszczędziło mi to sporo kłopotów. Jestem zadowolona, mieszka m się komfortowo i wygodnie.
Odpowiedz
#7
Słuchajcie jeśli dom, to ja sobie nie wyobrażam żeby ogrodu przy nim nie było. Ja też mam nowy dom, ale dopiero jak powstał ogród to cały efekt widać. U mnie ogród wykonał Gardenon z Suwałk, nie znam lepszej firmy od nich. Po samym projekcie wiedziałam, że będzie pięknie.
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl