Kamila Kania

HR Business Partnerka z kilkunastoletnim doświadczeniem na stanowiskach specjalistycznych i zarządzających obszarami HR i działami personalnymi.   

Przez ostatnie 8 lat związana z globalnymi gigantami branży IT i nowych technologii.  Psycholożka z wykształcenia i pasji, realizująca swoją misję wspierania ludzi i organizacji w rozwoju między innymi w rolach trenerki, doradczyni zawodowej, nauczycielki akademickiej, headhunterki, HR Managerki, Dyrektorki ds. Personalnych, HR Business Partnerki. Jej główne talenty wg Gallupa to Empatia, Indywidualizacja, Rozwijanie Innych, Współzależność, Osiąganie.

W swoim życiu regularnie (lub czasem niestety mniej) praktykuje: rozmowy o świecie, psychologii, filozofii, sztuce użytkowej, medytację, jogę, czytanie kilku  książek naraz i słuchanie podcastów  o tematyce rozwojowej (i nie tylko)w czasie jazdy samochodem. Kocha spacery z psem, podróże te bliskie i dalsze, kulinarne nowości i starości z silną preferencją włoską. Obecnie w procesie uczenia się odpuszczania, ufania swojej intuicji i uważności.