Dorota Mroczek

Pasjonatka biznesu online, mentorka i ekspertka ds. zarządzania marką

Moja podróż rozpoczęła się w 2020 roku, kiedy postanowiłam podjąć nowe wyzwanie i zmienić całkowicie zawód – zostałam wirtualną asystentką. Choć przez ponad 15 lat pracowałam w branży ubezpieczeniowej, to właśnie rola wirtualnej asystentki otworzyła dla mnie drzwi do fascynującego świata biznesu online. Przez ponad dwa lata zdobywałam doświadczenie jako “WA”, obsługując kampanie sprzedażowe i pracując “za kulisami”, ale to moja nieustająca pasja do nauki i chęć przekazywania wiedzy sprawiły, że zdecydowałam się podjąć nowe wyzwanie – ukończyłam Akademię Mentoringu i szkolenie na Brand Managera.

Dzięki temu zaczęłam wspierać mentoringowo i strategicznie osoby prowadzące biznesy online oraz tych, które pragną zostać wirtualnymi asystentkami. Moje umiejętności są wynikiem intensywnych kursów, szkoleń oraz praktycznej wiedzy zdobytej na własnej skórze.

Dziś moją misją jest pomaganie klientom osiągnąć sukces, dzieląc się nie tylko teorią, ale przede wszystkim praktycznymi strategiami, które sama przetestowałam i udoskonaliłam. W swojej drodze spotkałam wielu inspirujących ludzi i czerpałam naukę od największych specjalistów w branży online, takich jak Bartek Popiel (m.in: Liczy się Kampania), Magda Pawłowska (WOW Marketing Lab), Marta Krasnodębska (Bootcamp Hakerki sukcesu), Ewa Gadomska (Dochodowa Firma), Magdalena Pydych (Biznes od Podstaw), Kamil Lizurej (Biznes Coacha i Trenera), Darek Pichalski (m.in: Wizytówka Google, Szkolenie z AI) oraz IMOK (mentor i brand manager). Ta podróż ciągle trwa, a każdy dzień przynosi nowe wyzwania i możliwości rozwoju.