Bezpłatny webinar dla liderów | 21.02, godz. 12:30

Czego potrzeba dziś organizacjom, by być o krok przed nieustannymi zmianami?

Wejdź do Strefy Inspiracji Lidera i zacznij z odwagą budować nową jakość w swojej organizacji

Czego potrzebujesz, by wygrać na rynku?

VUCA. BANI. Zwinne. Zmienne. Niepewne?

Różnie mówi się o czasach, w których przyszło nam prowadzić i rozwijać firmy. Pod tymi wszystkimi określeniami kryje się jeden ważny czynnik: ciągła zmienność wymagająca elastyczności i myślenia poza schematem.

To jest właśnie rola lidera, bo odważny i świadomy lider to rozwijająca się i będąca kilka kroków przed innymi firma.

Weź udział w pierwszym spotkaniu bezpłatnego cyklu STREFA INSPIRACJI LIDERA i wraz z ekspertami-praktykami poszerz swoje spojrzenie na budowanie skuteczności organizacji i liderów w zwinnej rzeczywistości.

Jakie tematy poruszymy?

To nie jest webinar, do którego przywykł_ś

W Strefie Inspiracji Lidera wychodzimy poza schematyczną formę „gadającej głowy”. Tworzymy interaktywną przestrzeń, która łączy panel dyskusyjny z udziałem ekspertów oraz dyskusje (chętnych) uczestników w wirtualnych pokojach.

Wierzymy, że dzięki temu weźmiesz dla siebie więcej: bo dostaniesz nie tylko dawkę wiedzy i świeże perspektywy, ale też okazję, by zderzyć swoje myśli, doświadczenia, wyzwania z myślami, doświadczeniami i wyzwaniami innych.

Kiedy?

21.02 o godz. 12:30

Gdzie?

Na bezpłatnej platformie Zoom

Jak?

45 minut panelu + 15 minut dyskusji

Poznaj naszych ekspertów 

Nel Berezowska-Lewicka 

People and Culture Strategist, Up2You Co-founder

Strateżka ds. ludzi i kultury, coach, mentorka i przedsiębiorczymi z doświadczeniem w projektowaniu i realizacji strategicznych inicjatyw zmian i transformacji, wspieraniu rozwoju przywództwa i kultywowaniu kultur opartych na wartościach. Nel zdobyła bogate doświadczenie zarządzając strategicznymi funkcjami w obszarze rozwoju ludzi i kultury w międzynarodowych firmach, przechodząc przez okresy restrukturyzacji, fuzje i przejęcia oraz nowe inwestycje. Jako przedsiębiorczyni z powodzeniem uruchamiała przedsięwzięcia, które otrzymały międzynarodowe nagrody i uznanie.

Jako konsultantka, jej portfolio projektów obejmuje międzynarodowe firmy, firmy rodzinne i instytucje kultury. Realizuje projekty, które koncentrują się na przekształcaniu systemów zarządzania, organizacji i przywództwa w celu dystrybucji władzy i podejmowania decyzji w całej organizacji, wspierając bardziej elastyczną, zwinną i wydajną strukturę organizacyjną oraz kulturę opartą na wartościach.

Jest współzałożycielką UP2YOU – firmy o zasięgu międzynarodowym, która realizuje transformujące programy coachingowe i mentoringowe dla liderów i ich zespołów oraz ARETES Consultants – butiku konsultingowego specjalizującego się w diagnozie i rozwoju przywództwa, a także badaniach kultury organizacyjnej.

Łukasz Szymula

Country Manager CEE & Poland w Tradedoubler

Jako pierwszy w Polsce wprowadził w swojej organizacji 6-godzinny dzień pracy, a ostatnio również Urlopy Regeneracyjne.

Doświadczony menadżer, certyfikowany trener, coach i mentor. Od ponad 20 lat związany z branżą digital marketing i ecommerce. Członek rady nadzorczej Izby Gospodarki Elektronicznej. Swoje liderskie doświadczenie zdobywał również tworząc i wprowadzając na rynek kilka startupów.

Dyplomowany trener biznesu, certyfikowany coach, pierwszy w Polsce certyfikowany Reiss Motivation Profile PRO Business Master oraz trener FRIS Style Myślenia. Mentor w największym Programie Mentoringowym w Polsce organizowanym przez Fundację Liderek Biznesu, w edycji 2021 opiekun merytoryczny Programu Mentoringowego, aktywny mentor w programie mentoringowym Akademii Przywództwa Liderów Oświaty.

Adwokat i propagator idei przywództwa budującego kulturę odpowiedzialności. Ze swoim zespołem zdobył liczne nagrody doceniające budowanie dobrego miejsca pracy m.in. Best Of Wellbeing, Global Healthy Workplace Award, Grand Prix Dream Employer, Great Place To Work, Najbardziej Pożądany Pracodawca, Employer Branding Excellence Award, People Innovation.

Skutecznie łączy swoje doświadczenie menedżerskie i doświadczenie nurka wrakowo-jaskiniowego z pracą trenera biznesu i coacha.

zapisz się na webinar

Link do spotkania 21.02 o 12:30 na platformie Zoom otrzymasz w mailu po zapisie.