przyszłość technologii. Potęga świadomości. Odbierz nagrania

dołącz do społeczności open forum

Od liderów dla liderów. 4 panele dyskusyjne, które połączyły 12 ekspertów z dziedziny biznesu, nauki, technologii i przywództwa. Odbierz do nich dostęp i dołącz do rozmowy o odpowiedzialnym tworzeniu przyszłości.

*dostęp do nagrań otrzymasz od razu po zakupie, a raporty – do 3 tygodni. Wtedy skończy się też niższa cena pakietu

jesteś liderem w świecie,

którego nie wyobrażamy już sobie bez sztucznej inteligencji

Jak możesz przygotować się na nieprzewidywalną, współzależną od technologii przyszłość, by harmonijnie w niej wzrastać – jako jednostka, członek społeczności, organizacja?

Jak wykorzystać potencjał sztucznej inteligencji do tworzenia rzeczywistości, którą świadomie wybieramy?

I czego potrzebujemy jako liderzy, by z pewnością nawigować sobą i osobami, które na nas polegają, w dobrym kierunku?

Podczas open forum szukamy odpowiedzi na te pytania.

co znajdziesz w pakiecie nagrań

z konferencji Open Forum

Nagranie 1: Świadomość Zmian

Jak nowe technologie zmieniają i będą zmieniać świat, gospodarkę i rynek pracy

Nagranie 2: Świadomość rozwoju

Psychologia człowieka a psychologia sztucznej inteligencji

Nagranie 3: Świadomość odpowiedzialności

Sztuczna inteligencja – czy możemy jej zaufać?

Nagranie 4: Świadomość wpływu

Rola liderów przyszłości, a może teraźniejszości?

+ raport podsumowujący kilkadziesiąt dyskusji, w których uczestniczyli eksperci i praktycy Open Forum

odbierz dostęp do nagrań
za 247 zł

347 zł

poznaj rozmówców

Open Forum

Moduł 1: Świadomość Zmian.
Jak nowe technologie zmieniają i będą zmieniać świat, gospodarkę i rynek pracy
Tematy debaty:
Anna Streżyńska

Prawniczka, ekspertka w dziedzinie cyfryzacji i regulacji. W latach 2015-2018 pełniła funkcję Ministra Cyfryzacji, tworząc i wprowadzając program cyfryzacji administracji publicznej w Polsce. 

Wiesław bartkowski

Badacz systemów złożonych i projektant interakcji, UW Autor pojęcia i manifestu “Materia kodu”, w którym antydyscyplinarnie przełamuje granice pomiędzy sztuką, dizajnem, nauką i techniką.

marcin bruś

Advertising Director w Allegro Kieruje rozwojem i monetyzacją produktów reklamowych na wiodącym rynku w Europie Środkowej, wprowadzał też Facebooka do Polski.

Moduł 2: Świadomość rozwoju.
Psychologia człowieka a psychologia sztucznej inteligencji
Tematy debaty:
Maria Dąbrowska-Jędral

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na Wydziale Lekarskim. Współpracuje z ośrodkami w Stanach Zjednoczonych, z The Connections Center w Houston oraz z The HANDLE Institute w Kalifornii. Sprowadziła do Polski dwie metody pracy z osobami w spektrum autyzmu Program RDI®, czyli Program Rozwoju Relacji oraz Program HANDLE®, czyli Holistyczne podejście do Neurorozwoju oraz Efektywnego Uczenia się.

Maciej Szturmowicz

MBA, EMCC Senior Practitioner coach z ponad 1000 godzin coachingowych z menedżerami, grupami i zespołami, ICC Certified Coach, Certified Transformational Presence Coach (CTPC), IBM Thought Leader in Industry Selling, certyfikowany psychoterapeuta Gestalt.

Agnieszka Rychwalska

Adiunkt w Instytucie Studiów Społecznych im. prof. Roberta Zajonca, Uniwersytet Warszawski. 

Z wykształcenia psycholożka; interesuje się wpływem technologii informatycznych i komunikacyjnych na procesy społeczne. W swoich badaniach zbiera dane z różnych platform i aplikacji, tak aby móc dokładnie mierzyć zachowania w sferze cyfrowej, a do ich analizy wykorzystuje ilościowe narzędzia, takie jak analiza sieci czy przetwarzanie języka naturalnego.

Moduł 3: Świadomość odpowiedzialności.
Sztuczna inteligencja - czy możemy jej zaufać?
Tematy debaty:
SEBASTIAN JAKUBIAK

CEO of Sensonar.com

Posiada ponad 30-letnie doświadczenie jako manager strategii biznesowej oraz transformacji modeli biznesowych przy użyciu innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Jego obszary ekspertyzy obejmują zarządzanie sprzedażą, procesy zmiany oraz kierowanie zespołami.

Aleksandra Maciejewicz

Rzecznika patentowa, prawniczka, współzałożycielka kancelarii LAWMORE, założycielka ONDARE legal/business hub.

Doradza startupom, naukowcom i przedstawicielom przemysłów kreatywnych. Wykładowczyni i mentorka. Zawodowo specjalizuje się w prawie nowych technologii, w szczególności w healthtech i computer sciences. Psycholożka in spe.

Agnieszka Kowalska

Dyrektorka HR, pełnomocniczka zarządu mBanku ds. etyki, różnorodności i inkluzywności, a także moderatorka zmian kulturowych, coach i mentorka.

Liderka o holistycznym podejściu do zarządzania

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w różnych obszarach zarządzania – HR, różnorodność, etyka, sprzedaż i zmiana. Pracowała dla wiodących banków, takich jak mBank, Raiffeisen, Citibank, gdzie opracowywała innowacyjne strategie, optymalizowała procesy, nadzorowała procesy sprzedażowe, przeprowadzała złożone procesy transformacyjne jak i wpływała na kulturę organizacyjną firmy.

Moduł 4: Świadomość wpływu.
Rola liderów przyszłości - czy może teraźniejszości?
Tematy debaty:
ŁUKASZ SZYMULA

Country Manager CEE & Poland w Tradedoubler

Doświadczony menadżer, certyfikowany trener, coach i mentor. Od ponad 20 lat związany z branżą digital marketing i ecommerce.. Członek rady nadzorczej Izby Gospodarki Elektronicznej. Swoje liderskie doświadczenie zdobywał również tworząc i wprowadzając na rynek kilka startupów. Dyplomowany trener biznesu, certyfikowany coach, pierwszy w Polsce certyfikowany Reiss Motivation Profile PRO Business Master oraz trener FRIS Style Myślenia. 

TADEUSZ BARTOŚ

Filozof, profesor Akademii Vistula  w Warszawie, dyrektor programowy Studium Filozofii i Historii Idei WSFT. 

Zajmuje się problemami filozofii kultury i ewolucji metafizyki, historii oddziaływania tekstów filozoficznych, historii myśli filozoficznej i religijnej średniowiecza

EWA BOCIAN

Ewa jest przewodniczką po uniwersum transformacji organizacyjnej, zmierzającą ku nowym sposobom zarządzania, organizacji i budowania relacji.

Wspólnie z klientami kreuje przestrzenie, w których radykalna odpowiedzialność, szczerość, autonomia we współpracy, autentyczny dialog i otwartość nie tylko są wartościami, ale także codzienną praktyką. Wspiera w umacnianiu poczucia sensu i wpływu, autonomii we współpracy, umiejętności podejmowania świadomych decyzji oraz zwinności organizacyjnej. 

odbierz dostęp do nagrań
za 247 zł

347 zł