Anna Zarudzka

Co-CEO w Boldare – holakratycznej firmie, która od prawie 20 lat buduje produkty cyfrowe we wszystkich fazach rozwoju i towarzyszy cyfrowej transformacji firm w rejonie Zatoki Perskiej, USA i Europie.

Anna jest ambasadorką New Work, Self-Management i organizacji kierujących się zasadą celowości nad wartością dla akcjonariuszy, gdzie wszyscy pracownicy mają równe możliwości reagowania na zmieniające się otoczenie biznesowe i wpływania na działanie firmy.

Związana z branżą IT & Services od 2008 roku, kiedy to założyła agencję web design Chilid, która projektowała produkty dla takich marek jak Virgin Radio, Bla Bla Car czy TUI. To właśnie z połączenia dwóch siostrzanych firm, Chilid i XSolve, powstało Boldare – firma zajmująca się projektowaniem i rozwojem produktów cyfrowych oraz przewodnik po transformacji cyfrowej dla perspektywicznie myślących firm.

Zwolenniczka edukacji demokratycznej, założycielka Fundacji Boldare i demokratycznej szkoły podstawowej “Grajfka” – wierzy, że edukacja demokratyczna promuje u dzieci indywidualizm, kreatywność, logiczne myślenie, umiejętność wyciągania wniosków, niezależność i odpowiedzialność.

 

Panelistka w MODULE 1. prawie 20