Łukasz Piątek

Mentor sprzedaży, manager oraz trener z dyplomem Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku ekonomii i ukończoną Szkołą Trenerów Biznesu Akademii Leona Koźmińskiego.

Moje zawodowe ścieżki przetarły się głównie przez rynek usług B2B, z głębokim zanurzeniem w sektorach ubezpieczeń, bankowości i leasingu. Moje doświadczenie obejmuje pracę dla renomowanych firm takich jak EFG Eurobank, BGŻ, Raiffeisen Leasing, czy PKO Leasing, gdzie nie tylko zajmowałem kluczowe pozycje eksperckie i dyrektorskie, ale również skutecznie zarządzałem zespołami sprzedażowymi. Moje przywództwo przyczyniło się do realizacji ambitnych celów budżetowych, osiągając poziom 500 milionów PLN rocznie.

W trakcie mojej kariery miałem przyjemność obsłużyć ponad 1000 kontraktów biznesowych, co zostało uhonorowane wieloma nagrodami za bycie „najlepszym ekspertem i managerem”. Moje doświadczenie zawodowe rozciąga się na współpracę z szerokim spektrum klientów – od mikroprzedsiębiorstw, przez MŚP, korporacje, aż po przedsiębiorstwa strategiczne.

Specjalizuję się w pracy indywidualnej ze sprzedawcami i handlowcami, pomagając w kształtowaniu efektywnych postaw sprzedażowych poprzez zmianę nawyków i sposobu myślenia. Pasjonuje mnie wspieranie ich w procesie zmiany, podkreślając znaczenie współpracy, rozwoju i samopoznania. Moje podejście charakteryzuje otwartość na nowe wyzwania, a fraza „Nie da się!” zawsze działająca na mnie jak zapalnik do działania, motywuje mnie do poszukiwania innowacyjnych rozwiązań i przełamywania barier.