Magdalena Drzewiecka

Trenerka Biznesu, Konsultantka, Together Consulting

Master and Team Coach EMCC, Konsultantka Kryzysowa, Konsultantka Mindsonar i Agility Learning. Członkini Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, w której pełni rolę Mentorki.

Rozwija ludzi i organizacje poprzez zmianę sposobu myślenia i działania. Pomaga budować kulturę organizacyjną opartą o wartości i relacje, w efekcie zwiększając efektywność i zaangażowanie, usprawniając komunikację i niwelując silosy.

Specjalizuje się w zakresie rozwoju kompetencji menadżerskich i trenerskich (Train The Trainer). Prowadzi projekty rozwoju umiejętności coachingowych dla menadżerów, rozwoju kompetencji przywódczych i budowania różnorodnych zespołów, poprzez warsztaty, coaching, team coaching i mentoring.

Pisze autorskie programy szkoleniowe, w których dostarcza specjalistyczną wiedzę, popartą wieloletnim doświadczeniem. Współtworzy działania CSR w organizacjach kreując pomysły na zaangażowanie ludzi w projekty odpowiedzialności społecznej. Realizuje m. in. warsztaty z komunikacji, feedbacku, zarządzania stresem i emocjami w biznesie, uruchamiania kreatywności i innowacji.