Agnieszka Josik

PEOPLE Managerka, Doradczyni w obszarze HR, Mentorka, Konsultantka Kariery i Rozwoju.

 W skrócie mogę powiedzieć o sobie, że jestem Ekspertką od Ludzi w Biznesie. Mam za sobą 17 lat doświadczenia w obszarze Zarządzania personelem w międzynarodowych organizacjach z branży produkcyjnej, finansowej, budowlanej i retail min. w: IKEA, STRABAG, ING Życie, British-American Tobacco. Pełniłam rolę Dyrektora personalnego, HR Business Partnera i HR Managera.

Jestem absolwentką Psychologii Organizacji i Zarządzania na KUL, studiów podyplomowych Career Advisory – zarządzanie rozwojem i zmianą ścieżki kariery na Akademii L. Koźmińskiego oraz Prawa pracy i ubezpieczeń społecznych na WSPA. Obecnie intensywnie rozwijam się w zakresie Mentoringu biznesowego – ukończyłam kurs „Mentoring Essesntials” w CoachWise oraz „Akademię Mentora” prowadzoną przez Lubelski Klub Biznesu, uznaną w 2022 przez EMCC Poland za najlepszy program mentoringowy (kategoria NGO). 

Jestem certyfikowaną konsultantką Metody Thomas International PPA – Analiza stylów zachowań oraz certyfikowaną trenerką Gry Coaching’owej „Podróż 
Bohatera®”Heros Navigares®. Od 2023 rozwijam projekt HR LUBLIN MASTERMIND, który stanowi przestrzeń do rozwoju i wymiany doświadczeń wśród Liderów HR z Lubelszczyzny.

Prywatnie jestem żoną i mamą 2 synów. Kilka lat temu zamieniłam życie w mieście na większą i spokojną przestrzeń na wsi, a niedawno pracę w biznesie na własną firmę. Moją misją jest promowanie i rozwijanie idei PEOPLE-FIRST CULTURE – tworzenie efektywnego środowisko pracy, uwzględniając i zaspokajając potrzeby najważniejszego z zasobów organizacji – LUDZI.

Wierzę, że dbając o pracowników i w pełni wykorzystując ich potencjał, organizacje dbają lepiej o Klientów i szybciej osiągają założone cele biznesowe. Niezależnie od branży i wielkości firmy, wszystko zaczyna się od LUDZI: ich motywacji, umiejętności, potrzeb i osobistych aspiracji.