Andrzej Wiglusz

HR Manager Grupy Komputronik

Od ponad 11 lat związany z Grupą Komputronik pełniąc różnorodne role, w tym HR Managera, HR Business Partnera i Trenera.

Posiada bogate doświadczenie w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi oraz sprzedaży. Rozpoczynając pracę na stanowiskach handlowych a potem managerskich, zdobywał cenne kompetencje, które teraz wykorzystuje w swojej codziennej pracy, doskonale rozumiejąc potrzeby biznesu.

Jego historia zawodowa świadczy o zdolności do skutecznego zarządzania zespołami, współpracy z różnymi działami firmy i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań w obszarze HR. To również dowód na jego elastyczność i umiejętność radzenia sobie z różnymi wyzwaniami w dynamicznym środowisku biznesowym.

Jako HR Manager kładzie szczególny nacisk na tworzenie środowiska pracy, które stwarza warunki do rozwoju kompetencji, pasji i potencjału pracowników. Wierzy w siłę autonomicznych zespołów i jest skoncentrowany na projektowaniu oraz wdrażaniu strategii HR, która wspiera cele organizacji. Dzięki temu osiąga głęboki wgląd  w unikalne potrzeby organizacji i pracowników.

Jego celem jest wspieranie organizacji i zespołów w osiąganiu sukcesów poprzez rozwijanie ich umiejętności i potencjału. Wykorzystuje szerokie doświadczenie zawodowe oraz wiedzę psychologiczną z zakresu Analizy Transakcyjnej, która jest jego pasją. To umożliwia mu lepsze zrozumienie zachowań ludzkich i wpływanie na pozytywne zmiany w organizacjach.

To osoba, która zawsze stawia na transparentność i stale dąży do zachowania pozycji OK++. Jest znany z profesjonalizmu i zrozumienia potrzeb zarówno organizacji, jak i jej pracowników. Prywatnie pasjonuje się życiem na wsi i opieką nad zwierzętami w potrzebie, co odzwierciedla jego troskę o dobro innych i wprowadza dodatkową wartość do jego podejścia do zarządzania.