Magdalena Król

HRBP, Menedżerka z ❤️ DACHSER

 Magdalena Król to żywy przykład na to, że można. Można z menedżera zarządzającego twardą ręką stać się menedżerem z sercem. Można mając ponad 17 – letnie doświadczenie w branży HR, wciąż zdobywać nową wiedzę i umiejętnie implementować ją w organizacji. Jako Menedżer HR przełamuje schematy i koncentruje swoje działania przede wszystkim na człowieku i rozwijaniu Jego potencjału. 

W swojej całej karierze zawodowej stawia na ludzi i relacje, z jednej strony jest wsparciem dla Pracowników, w każdym aspekcie, który z ich perspektywy wydaje się ważny. Z drugiej strony chętnie dzieli się swoją wiedzą z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi z menedżerami, dyrektorami, liderami, którzy na co dzień mierzą się z wieloma wyzwaniami personalnymi na swoich stanowiskach. Jest osobą w wysokim stopniu nastawioną na człowieka, nie zapominając przy tym o interesach organizacji, którą wspiera. I nie boi się rozmawiać o emocjach.

Przyświeca Jej zasada, że ludzie przychodzą do firmy, ale odchodzą od szefów. Dlatego uważa, że budowanie Marki Osobistej Menadżera z sercem to dziś podstawa funkcjonowania.

Dobierając osoby do zespołu stawia najwyższe wymagania pod kątem wiedzy merytorycznej i profesjonalnego podejścia do powierzonych obowiązków, za to Jej „Dream Team” zawsze może liczyć na zrozumienie i wsparcie. 

Swoje przemyślenia na temat branży HR publikuję na portalu LI, gdzie spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem, a otrzymany tytuł  “Top Influencer” utwierdził Ją w przekonaniu, że obrana przeze Nią ścieżka jest właściwa i niesie wiele wartości. 

Szukając usprawnień, które mogłyby podnieść poziom zadowolenia Pracowników zawsze z tyłu głowy ma wzmacnianie pozycji marki na rynku, m.in. dlatego w jednej z organizacji wdrożyła “Program emerytalny”, czyli udzielenie kompleksowego wsparcia dla Pracowników przed przejściem na emeryturę.

Jako klasyczny przykład wizjonerki, funkcjonuje od pomysłu do pomysłu, co ma nadzieję kontynuować i pielęgnować jeszcze przez długie lata.