Michał Nowakowski 2

Na budowanie relacji patrzy z wielu perspektyw.

Relacje te które były budowane jeszcze w czasach studenckich ucząc się w międzynarodowym otoczeniu między innymi na Politechnice Łódzkiej (International Faculty of Engineering), SGH, Copenhagen Business School czy Danish Technical University różnią się od tych budowanych podczas lat zarządzania projektami transformacyjnymi pracując jako VP w europejskich strukturach Orange (kraje geograficznie od Hiszpanii po Mołdawię).

Na relacje patrzy w różny sposób – inaczej na te potrzebne jemu do prowadzenia zespołów, inaczej na te do realizacji procesów mentoringowych, coachingowych.

Dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem pracując z liderami zarówno tymi, którzy zaczynają swoją przygodę managerską jak i tymi, którzy są na poziomie CxO.

Pracuje z zespołami, aby w efektywny sposób formować nowe zespoły, ale także wyciągać z kryzysów te które w nie wpadły.

Założyciel Fireflies, firmy oferującej produkty rozwijające organizacje, liderów i ich zespoły gdzie praca na RELACJACH stanowi, jeden z fundamentów. Firmy, która w ramach działalności ESG prowadzi jedyny w Polsce program mentoringowy łączący biznes z osobami z niepełnosprawnościami (#WłączUważność), który nie mógł by być realizowane gdyby nie RELACJE