Patrycja Radwańska

 Z pasji i doświadczenia jest HRowcem. Ważni są dla niej ludzie. Lubi, kiedy mogą robić rzeczy mądre, takie które mają sens i przynoszą zmianę. Ważna jest dla niej wolność, w każdym jej aspekcie: myślenia, mówienia, wyboru, działania. I działanie w poczuciu zgodności ze swoimi wartościami.

Jest praktyczką HR z 19-letnim doświadczeniem zawodowym zdobywanym zarówno w agencjach rekrutacyjnych i doradczych, jak i międzynarodowych korporacjach. Przeszła ścieżkę pionowego rozwoju zawodowego i zdobyła doświadczenie zarówno w ramach tzw. core HR, jak również Biznes Partneringu.

Współpracowała z różnymi obszarami biznesowymi. W roli Dyrektora Personalnego odpowiadała za HR w spółkach polskich, na Ukrainie i na Węgrzech, zarówno w obszarach Operations, jak również Sales&Marketing, Development i IT. Tworzyła strategie HR i EB, projektowała  i wdrażała wszystkie kluczowe procesy zarządzania ludźmi.

Obecnie, jako niezależna konsultantka, wspiera, w ramach budowania, projektowania i wdrażania rozwiązań HR, organizacje będące na różnych etapach dojrzałości biznesowej.

Jest współtwórczynią Programu HR Guide.