Kamila Kużaj-Karaszewska

HR Managerka, Psycholożka, Trenerka, Coach. 

Od ponad 16 lat wspiera innych w rozwoju osobistym i zawodowym oraz inspiruje do odkrywania w sobie pokładów energii i mobilizacji potrzebnych do szczęśliwego życia.

 Na co dzień realizuje się zawodowo w ONDE S.A., gdzie zarządza zespołem HR, szkoli z zakresu kompetencji miękkich, poszukuje talentów oraz dba o to, by pracownicy czerpali maksimum satysfakcji z tego, co robią i ze współpracy z innym. Uważność zarówno na potrzeby biznesu, jak i różnych grup pracowników sprawiają, że skutecznie potrafi łączyć te dwa światy. Jest fanką budowania zespołów w oparciu o różnorodność, w myśl zasady: „Praca zespołowa jest paliwem, które pozwala zwykłym ludziom osiągać niezwykłe wyniki”. Współpracuje też z Fundacją Aktywizacja w zakresie szkolenia podopiecznych z tematyki związanej z miękkim HR oraz z Klientami indywidualnymi poszukującymi dla siebie wsparcia psychologicznego oraz szeroko pojętego rozwoju wewnętrznego.

Prywatnie żona, matka, córka, siostra, przyjaciółka. Aktywna, ciekawa świata i ludzi kobieta z mnóstwem pomysłów, które stara się realizować.