Agnieszka Gąsior Mazur

Prezeska Stowarzyszenia Lubelski Klub Biznesu

Wykładowczyni w Akademii Nauk Społecznych i Medycznych w Lublinie – Akademia Nauk Stosowanych.

Inicjatorka i założycielka największej w Polsce Wschodniej organizacji zrzeszającej przedsiębiorców działającej od 23 lat. Praktyczka w obszarze przedsiębiorczości. Pełniła funkcję członka zarządu w Szkole Bankowej w Sandomierzu, a następnie dyrektora Międzynarodowych Targów Lubelskich.

Prowadziła własną działalność gospodarczą, kierując firmą doradczo-konsultingową. Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Ukończyła menedżerskie studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Uzyskała również międzynarodowy certyfikat zarządzania międzynarodowymi projektami IPMA.

Absolwentka Wyższych Studiów Podyplomowych z zakresu HR w WSNS. Angażowała się w wiele projektów międzynarodowych oraz społeczno-gospodarczych w kraju i zagranicą. Prowadziła szkolenia z zakresu komunikacji, rozwiązywania konfliktów, budowania zespołu, psychologii osiągnięć.

Obecnie specjalizuje się w zakresie ESG w ramach studiów podyplomowych na Sopockiej Akademii Nauk Stosowanych. Inicjatorka Akademii Mentora LKB uhonorowanej prestiżową nagrodą EMCC ,,Super M 2022′ w konkursie na Najlepszy Program Mentoringowy w Polsce w kategorii NGO.

Organizatorka sesji rozwojowych dla liderów biznesu w ramach Akademii HR, Akademii Przywództwa oraz Akademii Lean.