Małgorzata Torój

Dr n. hum. w dziedzinie psychologii, PCC ICF

Od 20 lat, jako psycholożka i coach, zawodowo wspieram ludzi w rozwoju ich potencjału. Pomagam czuć się sobą w swoich rolach i jednocześnie otwierać na nowe wyzwania. Wzmacniam poczucie własnej wartości i mocy do działania, towarzysząc w odkrywaniu własnych talentów.

Pomagam w oczyszczaniu tego co zbędne, a tworzy balast w życiu z lekkością i w oparciu o swoją prawdę. Z wykształcenia jestem Doktorem Nauk Humanistycznych w dziedzinie psychologii oraz certyfikowanym coachem ICF na poziomie Professional Certified Coach (PCC), Erickson Certified Professional Coach (ECPC). Jestem również certyfikowanym trenerem FRIS® i Praktykiem IFS.

Ukończyłam Kurs Logoterapii International Association of Logotherapy and Existential Analysis at the Victor Frankl Institute Vienna and Institute of Biofeedback and Noo-psychosomatic, Kurs Podstawowy Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR I) oraz Szkołę Coachingu Zespołowego i Grupowego NOVO. Ponadto jestem Superwizorem Coachingu. Więcej przeczytasz tutaj: https://malgorzatatoroj.pl/o-mnie/