Ewa Bocian

New Work Catalyst

Ewa jest przewodniczką po uniwersum transformacji organizacyjnej, zmierzającą ku nowym sposobom zarządzania, organizacji i budowania relacji.

Wspólnie z klientami kreuje przestrzenie, w których radykalna odpowiedzialność, szczerość, autonomia we współpracy, autentyczny dialog i otwartość nie tylko są wartościami, ale także codzienną praktyką. Wspiera w umacnianiu poczucia sensu i wpływu, autonomii we współpracy, umiejętności podejmowania świadomych decyzji oraz zwinności organizacyjnej. Jest praktykiem budowania głębokich relacji zarówno w biznesie, jak i w życiu osobistym.

Jako katalizatorka zmiany, coachka i mentorka, dąży do tego, by organizacje nie tylko rozwijały się biznesowo, ale także stawały się przestrzenią, w której ludzie wyrażają swoją prawdę i realizują swój najgłębszy potencjał. Jej podejście opiera się na integracji praktycznych narzędzi, takich jak Holakracja, Agile, Conscious Leadership, Radical Honesty, oraz Organizacyjne Ustawienia Systemowe, z głębszym zrozumieniem człowieka i jego potrzeb.

Ewa zdobywała doświadczenie współpracując z firmami o różnych kulturach i tradycjach biznesowych, w tym z dwarfs and Giants (Austria), Fieldwork (UK), HolacracyOne (USA), oraz uczestnicząc w eksperymentalnych programach w Wielkiej Brytanii, Holandii, Austrii, Hiszpanii i USA. Współpracuje z Up2You w obszarze coachingu, mentoringu i transformacji organizacyjnych.

Wsparcie w transformacjach udzielała firmom takim jak Boldare, SYZYGY, Ragnarson, Tooploox, Sylius, Salony Optyczne Orlińscy, Zibi, hycom, Mentax, wspierając zmianę ich kultury organizacyjnej i sposobu zarządzania w kierunku samoorganizacji i turkusu. Jest także mówczynią publiczną oraz współprowadzi podcast “Orientuj się!” na temat nowych praktyk zarządzania.

Ewa prowadzi z liderami procesy integrowania osobistej prawdy, nieuświadomionych i stłumionych części, które stoją na drodze do tworzenia świadomych organizacji. W swojej pracy wykorzystuje także alternatywne narzędzia do diagnozowania i rozwiązywania źródeł wewnętrznych konfliktów, negatywnych emocji i traum. Jest certyfikowanym praktykiem Completion Process.